Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc 10Gb OM3 LSZH LC για τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc 10Gb OM3 LSZH LC για τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Κίνα ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc 10Gb OM3 LSZH LC για τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών προμηθευτής
ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc 10Gb OM3 LSZH LC για τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών προμηθευτής ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc 10Gb OM3 LSZH LC για τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc 10Gb OM3 LSZH LC για τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Διπλό σκοινί μπαλωμάτων ινών SC/UPC-SC/UPC OM4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm Connector: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Πυρήνες: Simplex, ντούμπλεξ, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών

ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc 10Gb OM3 LSZH LC για τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών

LC οι συνελεύσεις χαρακτηρίζουν έναν μικρό υψηλής ποιότητας πλαστικό LC συνδετήρα τύπου με 125 κεραμικά ferrules μικρών με τα πρόσωπα τελών UPC. Συμμορφώνονται με όλα τα πρότυπα ANSI/EIA/TIA.

 

Αυτά τα σκοινιά μπαλωμάτων σχεδιάζονται για τις εγκαταστάσεις υψηλής πυκνότητας και είναι κατάλληλα για Gigabit Ethernet, βίντεο, πολυμέσα, εγκαταστάσεις προϋποθέσεων, μέτρησης, βιομηχανικών, και στρατιωτικών εφαρμογές δοκιμής και. Οι συνδετήρες χαρακτηρίζουν τα καλύμματα σκόνης στις άκρες για την προστασία.

 

Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC προσφέρει μια πλήρη γραμμή σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών για μια περιεκτική σειρά των οπτικών εφαρμογών δικτύων. Όλα τα σκοινιά μπαλωμάτων χαρακτηρίζουν τα υψηλότερα ποιοτικά τμήματα για να παρέχουν την κύριες απόδοση και την αξιοπιστία βιομηχανίας. Όταν κοιτάζετε για να παραδώσετε τα υψηλά ποσοστά στοιχείων σε όλο το δίκτυό σας μέσω της οπτικής συνδετικότητας, μας ελάτε σε επαφή με για να παραδώσετε τη μέγιστη απόδοση, τη γρήγορη απάντηση και τις ανταγωνιστικές τιμές.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Singlemode 9/125um και πολλαπλού τρόπου επιλογές 50/125um ή 62.5/125um διαθέσιμα
Μονοκατευθυντικά και διπλά καλώδια διαθέσιμα
Οι εξωτερικές επιλογές διαμέτρων σακακιών καλωδίων περιλαμβάνουν 0.9mm, 1.6mm, 2.0mm, 3.0mm
ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΈΣ ΣΥΝΔΕΤΉΡΩΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΆΝΟΥΝ SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, E2000/UPC, E2000/APC, MPO/APC, ST/UPC
Οι επιλογές τύπων καλωδίων περιλαμβάνουν τη μετώπη, ολομέλεια, LSZH, κάμψη-αναίσθητο

Υβριδικά καλώδια (Sc-FC, Sc-ST, κ.λπ.) επίσης διαθέσιμα
Μήκη συνήθειας διαθέσιμα στις μονάδες των ποδιών ή των μετρητών
Συναντήστε Telcordia GR-326 πρότυπα
RoHS υποχωρητικό
Αρχικά οφέλη
Επιτρέπει στο δίκτυό σας για να λειτουργήσει σε υψηλές ταχύτητες ενώ αποτελεσματικά διαχειριζόμενες αυξανόμενες απαιτήσεις εύρους ζώνης.
Τα σήματα μπορούν να μεταφερθούν στις πολύ μεγαλύτερες αποστάσεις και να απαιτήσουν τις συσκευές αποστολής σημάτων χαμηλός-δύναμης από τα παραδοσιακά προϊόντα χαλκού
Η τεχνολογία οπτικών ινών αποβάλλει την ηλεκτρομαγνητική παρέμβαση από τα ραδιόφωνα, τις μηχανές, κ.λπ.
Επιλέξτε από μια ευρεία σειρά των επιλογών διαμόρφωσης να προσαρμόσει ότι καλώδιο για τη χρήση με το προηγμένο πλαίσιο διανομής, την δίσκος-βασισμένη διανομή, ή τις επιτροπές διάφραγμα-ύφους

 

Προδιαγραφές

Σακάκι Aqua

Ακτίνα κάμψεων - ελάχιστο/5cm

Σακάκι καλωδίων (απομονωτής ή 3.00mm 900µm

Λειτουργούντα θερμοκρασία/-4° σε 158° Φ (- 20° σε +70° Γ)

Singlemode 9/125um

Τυποποιημένο ντούμπλεξ σκοινιού φερμουάρ

Πολλαπλάσια μεγέθη διαθέσιμα

 

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα