Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

σκοινί 12Core μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεμιστήρων διανομής 0.9mm έξω για τις τηλεπικοινωνίες και Datacom

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

σκοινί 12Core μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεμιστήρων διανομής 0.9mm έξω για τις τηλεπικοινωνίες και Datacom

Κίνα σκοινί 12Core μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεμιστήρων διανομής 0.9mm έξω για τις τηλεπικοινωνίες και Datacom προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  σκοινί 12Core μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεμιστήρων διανομής 0.9mm έξω για τις τηλεπικοινωνίες και Datacom

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Οπτικό μπάλωμα Cord12Core FC ινών ανεμιστήρων δεσμών έξω

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm Connector: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Πυρήνες: Simplex, ντούμπλεξ, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών

σκοινί 12Core μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεμιστήρων διανομής 0.9mm έξω για τις τηλεπικοινωνίες και Datacom

Ο θαυμαστής διανομής επιδιορθώνει έξω το καλώδιο προστατεύεται και χωρισμένη ίνα (γενικοντες 12 πυρήνες) με το συνδετήρα στο τέλος για να πραγματοποιήσει τη χωριστή σύνδεση ινών με το ODF. Η ποιότητα και η απόδοση είναι αξιόπιστες και σταθερές. Είναι μια αποδοτική και οικονομική λύση παρά την ένα λήξη ή να συνδέσει περιοχών. Βάλτε το καλώδιο και το επιδιορθώστε σύντομα, για να το κάνετε απλά.

 

Εφαρμογές

Σύνδεση των οπτικών εξοπλισμών μετάδοσης

Εφαρμογές τηλεπικοινωνιών και Datacom

Δίκτυα υπολογιστών

Δίκτυο μετάδοσης στοιχείων υψηλής ταχύτητας και όγκου

CATV, ΤΟΠΙΚΌ LAN

 

Προδιαγραφές

Τύπος συνδετήρων FC, SC, ST, LC, MTRJ
Τύπος Endface (NM) PC UPC APC
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤0.30 ≤0.30 ≤0.30
Επανάληψη (DB) ≤0.10
Ανταλλαξιμότητα (DB) ≤0.20
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥45 ≥50 ≥60
Τύπος ινών SM, ΚΚ
Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -25℃~ +70℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40℃~ +85℃
Διάρκεια (χρόνος) >1000 φορές
Βιομηχανικά τυποποιημένος GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia

 

Διαταγή των πληροφοριών

Διεπαφή Συνδετήρας Μήκος Χρώμα του σακακιού Τύπος σακακιού Τύπος ινών Πυρήνες
ΔΕΗ Fc-FC 1M Ο β-Μαύρος Π-PVC SM Simplex
U-UPC Sc-Sc 3M Υ-κίτρινο Λ-LSZH ΚΚ 50/125um Διπλός
Α-apc Lc-LC 5M W-λευκό PE ΚΚ 62.5/125um 4cores
  ST-ST 10M Χ-προσαρμοσμένος Χ-προσαρμοσμένος ΚΚ OM3 6cores
  MU-MU Προσαρμοσμένος       8cores
  Mtrj-MTRJ         12cores
  E2000-E2000         12cores
  DIN         Προσαρμοσμένος
  Προσαρμοσμένος          

Rema  

 

Διαταγή  
σκοινί 12Core μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεμιστήρων διανομής 0.9mm έξω για τις τηλεπικοινωνίες και Datacom
 
Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα