Αρχική Σελίδα Προϊόντα

SFP Transceiver

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

SFP Transceiver

(11)
Κίνα οπτικός πομποδέκτης 850nm SFP 10Gbps πολλαπλού τρόπου 300M για το δίκτυο ινών εργοστάσιο

οπτικός πομποδέκτης 850nm SFP 10Gbps πολλαπλού τρόπου 300M για το δίκτυο ινών

850nm οπτικός πομποδέκτης 10Gbps πολλαπλού τρόπου 300M SFP για το δίκτυο ινών ο πομποδέκτης 10Gbps 850nm 300m SFP+ είναι ένας ενισχυμένος 10Gbps μικρός pluggable SFP+ πομποδέκτης τύπου συμβατός με 10GBASE-SR/SW... Read More
2018-06-19 08:39:13
Κίνα Ντούμπλεξ συνδετήρων οπτικών ινών ενότητας πομποδεκτών Ethernet SFP Gigabit lc εργοστάσιο

Ντούμπλεξ συνδετήρων οπτικών ινών ενότητας πομποδεκτών Ethernet SFP Gigabit lc

Πομποδέκτης Ethernet SFP Gigabit με το διπλό συνδετήρα LC Η συμβατή Gigabit ενότητα SM/MM LC πομποδεκτών ινών SFP της Cisco χτίζεται για να συμμορφωθεί με τα πρότυπα MSA (συμφωνία πολυ-πρόσβασης) για να προσφέρ... Read More
2018-04-09 09:15:26
Κίνα Singlemode ενιαία ίνα Bidi ενότητας πομποδεκτών 1.25G Gigabit Ethernet SFP οπτική εργοστάσιο

Singlemode ενιαία ίνα Bidi ενότητας πομποδεκτών 1.25G Gigabit Ethernet SFP οπτική

Singlemode ενιαία ίνα Bidi ενότητας πομποδεκτών 1.25G Gigabit Ethernet SFP οπτική Το Bidi γρήγορα και gigabit ethernet ο πομποδέκτης SFP είναι ένας συμπαγής οπτικός πομποδέκτης, ενότητα που χρησιμοποιείται στις ... Read More
2018-04-09 09:15:22
Κίνα 2.15 πολλαπλού τρόπου SFP πομποδέκτης ινών GBP για FTTX, απόσταση μετάδοσης 550M εργοστάσιο

2.15 πολλαπλού τρόπου SFP πομποδέκτης ινών GBP για FTTX, απόσταση μετάδοσης 550M

2.15 πολλαπλού τρόπου SFP πομποδέκτης ινών GBP για FTTX, απόσταση μετάδοσης 550M Οι πομποδέκτες 2.125Gbps 850nm SFP είναι μικρός πομποδέκτης του (SFP) τύπου pluggable συμβατός με την πολυ συμφωνία το (MSA) πρόσ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα 8 πομποδέκτης καναλιών CWDM SFP καυτός - pluggable/πομποδέκτης οπτικών ινών εργοστάσιο

8 πομποδέκτης καναλιών CWDM SFP καυτός - pluggable/πομποδέκτης οπτικών ινών

Καυτός-pluggable SFP 8 CWDM SFP μήκος κύματος καναλιών CWDM πομποδεκτών για Ethernet Οι μικροί πομποδέκτες του (SFP) τύπου Pluggable είναι συμβατοί με τη μικρή συμφωνία το (MSA) πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable, ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Bi- Di Gigabit Ethernet πομποδέκτης, μικρός Pluggable οπτικός πομποδέκτης τύπου εργοστάσιο

Bi- Di Gigabit Ethernet πομποδέκτης, μικρός Pluggable οπτικός πομποδέκτης τύπου

Bi- Di Gigabit Ethernet πομποδέκτης, μικρός Pluggable οπτικός πομποδέκτης τύπου Παρέχουμε τους πομποδέκτες 100% οπτικών ινών συμβατούς με τους περισσότερους διακόπτες όπως τη Cisco, 3COM, το HP, το χυτήριο, ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Σύνολο XENPAK - διπλός πομποδέκτης Sc SFP, αμφίδρομος πομποδέκτης SFP εργοστάσιο

Σύνολο XENPAK - διπλός πομποδέκτης Sc SFP, αμφίδρομος πομποδέκτης SFP

Σύνολο XENPAK - διπλός πομποδέκτης Sc SFP, αμφίδρομος πομποδέκτης SFP Οι οπτικοί πομποδέκτες SFP είναι καυτός-swappable, συμπαγείς συνδετήρες μέσων που παρέχουν τη στιγμιαία συνδετικότητα ινών για το εργαλείο δ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Σύνολο ποσοστού στοιχείων πομποδεκτών Ethernet XFP 10G - διπλός συνδετήρας LC εργοστάσιο

Σύνολο ποσοστού στοιχείων πομποδεκτών Ethernet XFP 10G - διπλός συνδετήρας LC

Σύνολο ποσοστού 10G στοιχείων πομποδεκτών Ethernet XFP - διπλός συνδετήρας LC Αυτός ο πομποδέκτης XFP είναι μια υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτική ενότητα για τις τμηματικές οπτικές εφαρμογές μεταδόσεων στοιχ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα X2 πομποδέκτης MSA 10 Gigabit Ethernet, πομποδέκτης οπτικής ίνας ανιχνευτών φωτογραφιών APD εργοστάσιο

X2 πομποδέκτης MSA 10 Gigabit Ethernet, πομποδέκτης οπτικής ίνας ανιχνευτών φωτογραφιών APD

Πομποδέκτης X2 MSA 10 Gigabit Ethernet, πομποδέκτης οπτικής ίνας ανιχνευτών φωτογραφιών APD Το X2 είναι ένας τυποποιημένος τύπος για 10 αναμεταδότες οπτικών ινών Gb/s. Και οι εκδόσεις καναλιών ινών 10G Ethernet ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Διπλή ενότητα πομποδεκτών διεπαφών SFP LC Pluggable/πομποδεκτών οπτικών ινών για τα δίκτυα εργοστάσιο

Διπλή ενότητα πομποδεκτών διεπαφών SFP LC Pluggable/πομποδεκτών οπτικών ινών για τα δίκτυα

SFP+ πομποδέκτης με το διπλό μικρό μέγεθος διεπαφών LC Pluggable για τα δίκτυα ινών Οι οπτικοί πομποδέκτες SFP σχεδιάζονται για τη χρήση με τους μετατροπείς MEDIA SFP, τους βιομηχανικούς διακόπτες Ethernet και ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Page 1 of 2|< 1 2 >|