Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(28)
Κίνα Αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή LC οπτικών ινών για να μειώσει τη δύναμη σημάτων για τα δίκτυα ινών εργοστάσιο

Αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή LC οπτικών ινών για να μειώσει τη δύναμη σημάτων για τα δίκτυα ινών

Αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή LC οπτικών ινών για να μειώσει τη δύναμη σημάτων για τα δίκτυα ινών LC οι εξασθενητές οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για να μειώσουν τη δύναμη σημάτων των αποτελεσμάτων των πηγών φ... Read More
2019-10-17 17:08:46
Κίνα Οπτικών ινών εξασθενητής δικτύων FTTX, ενιαίος σταθερός τρόπος οπτικός εξασθενητής MU εργοστάσιο

Οπτικών ινών εξασθενητής δικτύων FTTX, ενιαίος σταθερός τρόπος οπτικός εξασθενητής MU

Οπτικών ινών εξασθενητής δικτύων FTTX, ενιαίος σταθερός τρόπος οπτικός εξασθενητής MU Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ CO., ΕΠΕ FOC ΠΑΡΈΧΕΙ ΤΗ MU, SC, FC, ST, LC, ΕΞΑΣΘΕΝΗΤΈΣ ΤΎΠΩΝ E2000. Διαθέσιμες σε FC, Sc και LC (σύντομος τύπ... Read More
2019-10-17 17:08:44
Κίνα LC/αρσενικό εξασθενητών ινών UPC στο θηλυκό/0dB στους οπτικούς εξασθενητές 25dB εργοστάσιο

LC/αρσενικό εξασθενητών ινών UPC στο θηλυκό/0dB στους οπτικούς εξασθενητές 25dB

LC/αρσενικό εξασθενητών ινών UPC στο θηλυκό/0dB στους οπτικούς εξασθενητές 25dB Οι εξασθενητές οπτικών ινών μπορούν να σχεδιαστούν για να χρησιμοποιήσουν με τα διάφορα είδη συνδετήρων οπτικών ινών. Παρέχουμε το... Read More
2018-06-19 08:39:34
Κίνα Αρσενικό Sc/APC στη θηλυκή συμπαγή υψηλή ακρίβεια εξασθενητών οπτικών ινών εργοστάσιο

Αρσενικό Sc/APC στη θηλυκή συμπαγή υψηλή ακρίβεια εξασθενητών οπτικών ινών

Αρσενικό Sc/APC στη θηλυκή συμπαγή υψηλή ακρίβεια εξασθενητών οπτικών ινών SC/APC ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα συστατικό που εγκαθίσταται σε ένα σύστημα μετάδοσης οπτικών ινών που μειώνει τη δύναμη στο ... Read More
2018-04-09 09:15:50
Κίνα Αρσενικό στο θηλυκό πολλαπλού τρόπου εξασθενητή 0dB της MU στην κατοικία μετάλλων 25dB για FTTX εργοστάσιο

Αρσενικό στο θηλυκό πολλαπλού τρόπου εξασθενητή 0dB της MU στην κατοικία μετάλλων 25dB για FTTX

Αρσενικό στο θηλυκό πολλαπλού τρόπου εξασθενητή 0dB της MU στην κατοικία μετάλλων 25dB για FTTX Ο εξασθενητής οπτικών ινών της MU είναι ένα συστατικό που εγκαθίσταται σε ένα σύστημα μετάδοσης οπτικών ινών που μ... Read More
2017-11-29 18:42:50
Κίνα Εξασθενητής LC οπτικών ινών/αξία μείωσης υψηλής ακρίβειας UPC 5dB για FTTH εργοστάσιο

Εξασθενητής LC οπτικών ινών/αξία μείωσης υψηλής ακρίβειας UPC 5dB για FTTH

Εξασθενητής LC οπτικών ινών/αξία μείωσης υψηλής ακρίβειας UPC 5dB για FTTH LC ο εξασθενητής χαρακτηρίζει έναν ιδιόκτητο τύπο μέταλλο-ιονικής ναρκωμένης ίνας που μειώνει το φωτεινό σήμα καθώς περνά μέσω. Αυτή η ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Ευθύγραμμη ευρεία διευθετήσιμη σειρά 0-60dB εξασθενητών FC οπτική μεταβλητή εργοστάσιο

Ευθύγραμμη ευρεία διευθετήσιμη σειρά 0-60dB εξασθενητών FC οπτική μεταβλητή

Ευθύγραμμη ευρεία διευθετήσιμη σειρά 0-60dB εξασθενητών FC οπτική μεταβλητή Ο μεταβλητός οπτικός εξασθενητής είναι μια όλα συσκευή ινών. Χαρακτηρίζει τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, μεγάλη σειρά μείωσης, μικρή συσ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Πολλαπλού τρόπου εξασθενητής οπτικών ινών της MU, εξασθενητής 5dB οπτικής ίνας για CATV εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου εξασθενητής οπτικών ινών της MU, εξασθενητής 5dB οπτικής ίνας για CATV

Πολλαπλού τρόπου εξασθενητής οπτικών ινών της MU, εξασθενητής 5dB οπτικής ίνας για CATV Οι εξασθενητές οπτικών ινών της MU μπορούν να σχεδιαστούν για να χρησιμοποιήσουν με τα διάφορα είδη συνδετήρων οπτικών ινώ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Υψηλή σταθερότητα μήκους κύματος εξασθενητών 1310/1550nm οπτικών ινών του ST 10dB Singlemode εργοστάσιο

Υψηλή σταθερότητα μήκους κύματος εξασθενητών 1310/1550nm οπτικών ινών του ST 10dB Singlemode

Υψηλή σταθερότητα μήκους κύματος εξασθενητών 1310/1550nm οπτικών ινών του ST 10dB Singlemode Οι εξασθενητές οπτικών ινών μας είναι με κεραμικά ferrules και υπάρχουν διάφοροι τύποι για να εγκαταστήσουν τα διαφορ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Εξασθενητής E2000 οπτικής ίνας RoHS/υψηλή χρήση τηλεπικοινωνιών ινών σταθερότητας UPC 5dB εργοστάσιο

Εξασθενητής E2000 οπτικής ίνας RoHS/υψηλή χρήση τηλεπικοινωνιών ινών σταθερότητας UPC 5dB

Εξασθενητής E2000 οπτικής ίνας RoHS/υψηλή χρήση τηλεπικοινωνιών ινών σταθερότητας UPC 5dB E2000/UPC ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι μια παθητική συσκευή που χρησιμοποιείται για να μειώσει το εύρος ενός φωτεινο... Read More
2017-08-31 14:33:30
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|