Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

ανεμιστήρας έξω ST διανομής πλεξίδων 12Core οπτικής ίνας 50/125um ευθυγράμμιση ΚΚ ακρίβεια

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

ανεμιστήρας έξω ST διανομής πλεξίδων 12Core οπτικής ίνας 50/125um ευθυγράμμιση ΚΚ ακρίβεια

Κίνα ανεμιστήρας έξω ST διανομής πλεξίδων 12Core οπτικής ίνας 50/125um ευθυγράμμιση ΚΚ ακρίβεια προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  ανεμιστήρας έξω ST διανομής πλεξίδων 12Core οπτικής ίνας 50/125um ευθυγράμμιση ΚΚ ακρίβεια

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: ISO, RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: Πλεξίδα οπτικών ινών ανεμιστήρων διανομής του ST έξω

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/blister κιβώτιο
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Καλώδιο: LSZH Πυρήνες: 12Core
ίνα: OM2 Εσωτερική διάμετρος: 0.9 mm
Connector: FC Μήκος: 1M

50/125um ανεμιστήρας έξω ST διανομής πλεξίδων 12Core οπτικής ίνας ευθυγράμμιση ΚΚ ακρίβεια

Υπάρχουν πλεξίδες ανεμιστήρων διανομής 12cores και 24core έξω.

12core το καλώδιο οπτικών ινών ανεμιστήρων διανομής έξω συγκεντρώνει το Sc, FC, ST, συνδετήρες LC, κατάλληλοι για ODF, το διαγώνιο γραφείο ινών και άλλο εξοπλισμό επικοινωνίας. Είναι με το υψηλής αντοχής νήμα aramid εξασφαλίζει την υψηλή εκτατή δύναμη και τη μακροπρόθεσμη σταθερότητα κατά τη διάρκεια της μετάδοσης.

 

Η πολυ πλεξίδα πυρήνων, είναι με το μικρό εξωτερικό καλώδιο διαμέτρων, ελαφρύς, flame-retardant, μαλακός και εύκολος να εγκαταστήσει και να λειτουργήσει.

 

Η πλεξίδα περιέχει 12cores και μπορούμε να συγκεντρώσουμε τους διάφορους τύπους συνδετήρων κατόπην του αιτήματος πελατών. Το ενιαίο χρώμα καλωδίων τρόπου είναι κίτρινο, το πολλαπλού τρόπου χρώμα καλωδίων είναι πορτοκαλί. Άλλες επιλογές χρωμάτων είναι επίσης διαθέσιμες. LSZH ή το flame-retardant υλικό είναι μπορεί επίσης να επιλεχτεί.

 

Υλικό

Τύπος ινών: SM (9/125um), OM1 (62.5/125um), OM2 (50/125um), OM3, OM4

Τύπος συνδετήρων: FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, MPO, E2000, SMA, FDDI, D4, DIN

Τύπος προσώπου τελών: UPC, APC

Πυρήνες: μονοκατευθυντικές, πολυ πλεξίδες πυρήνων (6pack, 8pack, 12pack, 24pack, 48pack)

Σακάκι καλωδίων: PVC, LSZH, OFNR, OFNP

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ferrule οπτικών ινών ακρίβειας 

UPC, PC ή γυαλισμένοι APC συνδετήρες

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Υψηλή επιστροφής απώλεια

Άριστη επανάληψη

Συμπαγές και σχέδιο αντι-τραβήγματος

 

Εφαρμογές

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Ίνα στο σπίτι

Δίκτυα τοπικής περιοχής, δίκτυα ευρείας περιοχής

Οπτικές συνδέσεις διεπαφών διακοπτών

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

  Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
Απώλεια εισαγωγής Χαρακτηριστικός <> ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια ≥50 DB (PC)
≥60 DB (APC)
 
Επανάληψη ≤0.1  
Διάρκεια ≤0.2 χαρακτηριστική αλλαγή DB, 1000 matings  
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB  
Εκτατή δύναμη >70N  
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 + 85°C -40 + 85°C

Πλεξίδα οπτικών ινών, πλεξίδα οπτικής ίνας, πλεξίδα ινών, πλεξίδες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)