Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Adapter

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Adapter

(72)
Κίνα Lc-Sc υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών, Singlemode προσαρμοστές συνδετήρων οπτικών ινών εργοστάσιο

Lc-Sc υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών, Singlemode προσαρμοστές συνδετήρων οπτικών ινών

Lc-Sc υβριδικός προσαρμοστής ινών, Singlemode προσαρμοστές συνδετήρων οπτικών ινών Το υβριδικό lc-Sc προσαρμοστών οπτικών ινών παρέχει τη σύνδεση μεταξύ του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών ή των πλεξίδων. Οι π... Read More
2018-06-28 19:00:28
Κίνα Οι γυμνοί προσαρμοστές συνδετήρων οπτικών ινών του ST επιτρέπουν γρήγορα ολοκληρώνουν τις συνδέσεις ινών εργοστάσιο

Οι γυμνοί προσαρμοστές συνδετήρων οπτικών ινών του ST επιτρέπουν γρήγορα ολοκληρώνουν τις συνδέσεις ινών

Ο γυμνός προσαρμοστής οπτικών ινών του ST επιτρέπει γρήγορα ολοκληρώνει τις συνδέσεις ινών Ο γυμνός προσαρμοστής ινών χρησιμοποιείται χαρακτηριστικά για προσωρινά να συνδέσει τη γυμνή ίνα με όλους τους τυποποιη... Read More
2018-06-28 19:00:28
Κίνα Ο γυμνός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc επιτρέπει τις γρήγορες και εύκολες προσωρινές συνδέσεις εργοστάσιο

Ο γυμνός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc επιτρέπει τις γρήγορες και εύκολες προσωρινές συνδέσεις

Ο γυμνός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc επιτρέπει τις γρήγορες και εύκολες προσωρινές συνδέσεις Οι γυμνοί προσαρμοστές ινών παρέχουν έναν απλό και έναν αποτελεσματικό τρόπο να χρησιμοποιήσουν οι ίνες με τα εμπορι... Read More
2018-06-28 19:00:28
Κίνα FC ο γυμνός προσαρμοστής οπτικών ινών επιτρέπει τις γρήγορες και εύκολες προσωρινές συνδέσεις εργοστάσιο

FC ο γυμνός προσαρμοστής οπτικών ινών επιτρέπει τις γρήγορες και εύκολες προσωρινές συνδέσεις

FC ο γυμνός προσαρμοστής οπτικών ινών επιτρέπει τις γρήγορες και εύκολες προσωρινές συνδέσεις Οι γυμνοί προσαρμοστές ινών παρέχουν έναν απλό και έναν αποτελεσματικό τρόπο να χρησιμοποιήσουν οι ίνες με τα εμπορι... Read More
2018-06-28 19:00:28
Κίνα Γυμνός προσαρμοστής LC SM καλωδίων οπτικών ινών για τη γρήγορη σύνδεση δικτύων FTTX εργοστάσιο

Γυμνός προσαρμοστής LC SM καλωδίων οπτικών ινών για τη γρήγορη σύνδεση δικτύων FTTX

Γυμνός προσαρμοστής LC SM οπτικών ινών για τη γρήγορη σύνδεση δικτύων FTTX Οι γυμνοί προσαρμοστές ινών χρησιμοποιούνται ως μέσο για να συνδέσουν τη γυμνή ίνα με τον εξοπλισμό οπτικών ινών σας. Αυτοί οι προσαρμο... Read More
2018-06-28 19:00:27
Κίνα Προσαρμοστής MPO οπτικών ινών/μαύρος βασικός-επάνω MTP για να βασικός-κατεβάσει το Μαύρο με την ΚΑΠ σκόνης εργοστάσιο

Προσαρμοστής MPO οπτικών ινών/μαύρος βασικός-επάνω MTP για να βασικός-κατεβάσει το Μαύρο με την ΚΑΠ σκόνης

Μαύρος βασικός-επάνω προσαρμοστών MPO/MTP οπτικών ινών για να βασικός-κατεβάσει το Μαύρο με την ΚΑΠ σκόνης Οι προσαρμοστές MPO χρησιμοποιούνται για να ζευγαρώσουν τους συνδετήρες υψηλής πυκνότητας MPO/MTP. Γίνο... Read More
2018-06-28 19:00:27
Κίνα Προσαρμοστής οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, μονοκατευθυντικοί MTP/προσαρμοστής οπτικών ινών MPO εργοστάσιο

Προσαρμοστής οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, μονοκατευθυντικοί MTP/προσαρμοστής οπτικών ινών MPO

Μαύρος βασικός-επάνω προσαρμοστών MPO/MTP οπτικής ίνας για να βασικός-κατεβάσει τη μακροχρόνια υψηλή σταθερότητα φλαντζών Μια υψηλή επίδοση MTP/MPO αντέταξε το βασικό (βασικός-επάνω για να βασικός-κατεβάσει) πρ... Read More
2018-06-28 19:00:27
Κίνα Μαύρος πλαστικός προσαρμοστής οπτικών ινών MTP/MPO πολυ για τα δίκτυα 10G/40G/100G εργοστάσιο

Μαύρος πλαστικός προσαρμοστής οπτικών ινών MTP/MPO πολυ για τα δίκτυα 10G/40G/100G

Μαύρος βασικός-επάνω προσαρμοστών MPO/MTP οπτικής ίνας στην βασικός-επάνω μειωμένη απόδοση Execellent φλαντζών Ο προσαρμοστής MPO είναι multifiber συνδέσεις που χρησιμοποιούνται backplane υψηλής πυκνότητας και ... Read More
2018-06-28 19:00:27
Κίνα Το Singlemode/πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντικό κλειδί προσαρμοστών οπτικών ινών MPO μέχρι το κλειδί μείωσε επάνω τη φλάντζα εργοστάσιο

Το Singlemode/πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντικό κλειδί προσαρμοστών οπτικών ινών MPO μέχρι το κλειδί μείωσε επάνω τη φλάντζα

MPO/MTP μαύρη κοντή φλάντζα προσαρμοστών οπτικών ινών βασικός-επάνω στην βασικός-επάνω μειωμένη φλάντζα Ο προσαρμοστής MPO είναι multifiber συνδέσεις που χρησιμοποιούνται backplane υψηλής πυκνότητας και PCB στι... Read More
2018-06-28 19:00:27
Κίνα Χαμηλή εισαγωγή συμπαγής προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών MTP/MPO με τα πρότυπα IEC εργοστάσιο

Χαμηλή εισαγωγή συμπαγής προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών MTP/MPO με τα πρότυπα IEC

MPO/MTP οπτικών ινών προσαρμοστών χαμηλή άριστη απόδοση σχεδίου εισαγωγής συμπαγής MTP/MPO ο προσαρμοστής οπτικών ινών επιτρέπει τις γρήγορες και εύκολες συνδέσεις των single-mode και πολλαπλού τρόπου ινών. Οι ... Read More
2018-06-28 19:00:26
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|