Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Panel

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Panel

(37)
Κίνα 19» επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών μαύρων κουτιών λιμένων Sc 24 ραφιών για την εγκατάσταση δικτύων ινών εργοστάσιο

19» επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών μαύρων κουτιών λιμένων Sc 24 ραφιών για την εγκατάσταση δικτύων ινών

19» επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών μαύρων κουτιών λιμένων Sc 24 ραφιών για την εγκατάσταση δικτύων ινών 19» το ράφι τοποθετεί την περίφραξη οπτικών ινών είναι κατάλληλο για τη χρήση στο δίκτυο τηλεπικοινωνιώ... Read More
2019-10-17 17:08:35
Κίνα Το γλιστρώντας ράφι τύπων τοποθετεί το Sc 24Port επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών για την εγκατάσταση δικτύων ινών εργοστάσιο

Το γλιστρώντας ράφι τύπων τοποθετεί το Sc 24Port επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών για την εγκατάσταση δικτύων ινών

Το γλιστρώντας ράφι τύπων τοποθετεί το Sc 24Port επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών για την εγκατάσταση δικτύων ινών Η οπτικών ινών επιτροπή μπαλωμάτων μπορεί να χρησιμοποιήσει τα καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών ... Read More
2019-10-17 17:08:33
Κίνα Κασέτα 12Core LGX MPO με το σκοινί μπαλωμάτων MPO- LC για τις τηλεπικοινωνίες ινών εργοστάσιο

Κασέτα 12Core LGX MPO με το σκοινί μπαλωμάτων MPO- LC για τις τηλεπικοινωνίες ινών

Κασέτα 12Core LGX MPO με το σκοινί μπαλωμάτων MPO- LC για τις τηλεπικοινωνίες ινών Η κασέτα MPO σχεδιάζεται για να επιτρέψει στο δίκτυο ινών για να εγκατασταθεί σε σύντομο πιθανό χρονικό διάστημα. Όλα τα συστατ... Read More
2018-04-09 09:15:41
Κίνα Συμπαγές σχέδιο ενότητας συναρμογών οπτικών ινών για τους προσαρμοστές και τις πλεξίδες Storaging εργοστάσιο

Συμπαγές σχέδιο ενότητας συναρμογών οπτικών ινών για τους προσαρμοστές και τις πλεξίδες Storaging

Συμπαγές σχέδιο ενότητας συναρμογών οπτικών ινών για τους προσαρμοστές και τις πλεξίδες Storaging Οι δίσκοι συναρμογών χρησιμοποιούν τα αποδεδειγμένες σχέδια και την τεχνολογία οργάνωσης ινών για να παρέχουν τη ... Read More
2017-08-31 14:35:25
Κίνα Δίσκος 24 συναρμογών οπτικών ινών επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων που φορτώνεται με τους προσαρμοστές και τις πλεξίδες Sc εργοστάσιο

Δίσκος 24 συναρμογών οπτικών ινών επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων που φορτώνεται με τους προσαρμοστές και τις πλεξίδες Sc

Δίσκος 24 συναρμογών οπτικών ινών λιμένας που φορτώνεται με τους προσαρμοστές και τις πλεξίδες Sc Ο δίσκος συναρμογών χρησιμοποιείται στο οπτικό πλαίσιο διανομής, το κιβώτιο διανομής, και τις περατώσεις συναρμο... Read More
2017-08-31 14:35:07
Κίνα Το ράφι τοποθετεί την υψηλής αντοχής ολίσθηση προσαρτημάτων 4U οπτικών ινών/την επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων Sc 96 εργοστάσιο

Το ράφι τοποθετεί την υψηλής αντοχής ολίσθηση προσαρτημάτων 4U οπτικών ινών/την επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων Sc 96

Το ράφι τοποθετεί την υψηλής αντοχής ολίσθηση προσαρτημάτων 4U οπτικών ινών/την επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων Sc 96 Τα mountable συνημμένα ινών ραφιών προσφέρουν μια τέλεια λύση για τη λήξη και τη διανομή τ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Η ελαφριά επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών,» ράφι 19 τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων εργοστάσιο

Η ελαφριά επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών,» ράφι 19 τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων

Η ελαφριά επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών,» ράφι 19 τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων Η επιτροπή μπαλωμάτων μπορεί να φορτωθεί με ποικίλους προσαρμοστές όπως το ST, Sc, FC, LC και MTRJ, διπλός προσαρμοστής είν... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Singlemode 1U οπτικών ινών επιτροπή μπαλωμάτων 12 σύνολο λιμένων που φορτώνεται με την πλεξίδα Sc εργοστάσιο

Singlemode 1U οπτικών ινών επιτροπή μπαλωμάτων 12 σύνολο λιμένων που φορτώνεται με την πλεξίδα Sc

Singlemode επιτροπή μπαλωμάτων 1U οπτικών ινών 12 σύνολο λιμένων που φορτώνεται με την πλεξίδα Sc Αυτό το ράφι 19 ίντσας τοποθετεί τις επιτροπές μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ιδανικό γιατί το δίκτυο τοπικής περ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών υψηλής πυκνότητας για τις τηλεπικοινωνίες/την επιτροπή διανομής οπτικών ινών  εργοστάσιο

Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών υψηλής πυκνότητας για τις τηλεπικοινωνίες/την επιτροπή διανομής οπτικών ινών 

Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών υψηλής πυκνότητας για τις τηλεπικοινωνίες/την επιτροπή διανομής οπτικών ινών Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών σχεδιάζεται για είτε για να υποστηρίξει άμεση να συνδέσει λήξης ε... Read More
2017-08-31 14:33:30
Κίνα Μαύρο Sc/UPC 24 ενιαία υψηλή πυκνότητα επιτροπής μπαλωμάτων ινών τρόπου λιμένων, κρύος χάλυβας εργοστάσιο

Μαύρο Sc/UPC 24 ενιαία υψηλή πυκνότητα επιτροπής μπαλωμάτων ινών τρόπου λιμένων, κρύος χάλυβας

Μαύρο Sc/UPC 24 ενιαία υψηλή πυκνότητα επιτροπής μπαλωμάτων ινών τρόπου λιμένων, κρύος χάλυβας Το κιβώτιο διανομής οπτικών ινών φορτώνεται με το simplex προσαρμοστών οπτικών ινών Sc 24pcs. Είναι ράφι τοποθετεί ... Read More
2017-08-31 14:33:30
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|