Αρχική Σελίδα Προϊόνταθραύστης PLC ινών

Θραύστης 1 × 32 PLC ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω για τη διανομή οπτικών σημάτων

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Θραύστης 1 × 32 PLC ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω για τη διανομή οπτικών σημάτων

Κίνα Θραύστης 1 × 32 PLC ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω για τη διανομή οπτικών σημάτων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Θραύστης 1 × 32 PLC ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω για τη διανομή οπτικών σημάτων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: ISO Certification and RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: 1 θαυμαστής κορδελλών θραυστών PLC × 32 δακτυλογραφεί έξω

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/blister κιβώτιο
Όροι πληρωμής: Western union, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 90000PCS/Month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G.652D, G.657A Τύπος καλωδίων: Σακάκι PVC ή LSZH
Σωλήνας ινών: σωλήνας 0.9mm, σωλήνας 2.0mm, σωλήνας 3.0mm Τύπος σύνδεσης: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC
Θύρα: 1*2, 1*4, 1*8, 1*16, 1*32, 1*64, 2*4, 2*8, 2*16, 2*32, 2*64 Λειτουργούν μήκος κύματος: 12601650nm

Θραύστης 1 × 32 PLC ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω για τη διανομή οπτικών σημάτων
Αυτή η οπτική θραυστών χρήσης τεχνολογία κυκλωμάτων κυμάτων μηχανών πλανίσματος ελαφριά (PLC) για τη διασπασμένη αναλογία 2, 4, 8,16, 32 και 64. Ο οπτικός τύπος σωλήνων μικροϋπολογιστών θραυστών αναφέρει στο λιμένα 0,9 χιλ. ολίσθηση-άμεση παραγωγή καναλιών ινών στην πολυ με ένα συμπαγές σχέδιο και εύχρηστος.


Ο επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων lightwave (θραύστης PLC) είναι ένα είδος ενσωματωμένης συσκευής διανομής δύναμης κυματοδηγού οπτικής βασισμένης στο υπόστρωμα χαλαζία. Έχει τα πλεονεκτήματα του μικρού όγκου, ευρύ εύρος ζώνης, υψηλή αξιοπιστία, άριστη ομοιομορφία. Ο θραύστης οπτικής ίνας είναι ιδιαίτερα κατάλληλος για τα παθητικά οπτικά δίκτυα (EPON, BPON, GPON) που συνδέεται με τον τερματικό εξοπλισμό και πραγματοποιεί την οπτική διανομή δύναμης.
 
Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC παρέχει τους θραύστες οπτικών ινών 1*N και 2*N. Και αυτοί οι θραύστες PLC μπορούν να γίνουν σύμφωνα με το αίτημα πελατών.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
Χαμηλό PDL
Υψηλή επιστροφής απώλεια
Ομοιόμορφος διαχωρισμός δύναμης
Συμπαγές σχέδιο
Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος
Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία
Άριστη περιβαλλοντική και μηχανική σταθερότητα
Κατάλληλος κάτω από Telcordia GR-1221 και GR-1209

 

Εφαρμογές

FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)
Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)
Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
Συστήματα CATV
Διανομή οπτικών σημάτων
Εξοπλισμοί δοκιμής

 
Οπτικές προδιαγραφές

Παράμετρος

Μονάδα

Προδιαγραφή (βαθμός Π)

Αριθμός καναλιών

 

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

Μήκος κύματος λειτουργίας

NM

1260~1650

Απώλεια εισαγωγής (μέγιστο)

DB

4.3

7.4

10.7

13.9

17.2

21.5

Ομοιομορφία (μέγιστο)

DB

0,5

0,8

1.0

1.4

1.6

2.0

Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

DB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Επιστροφής απώλεια

DB

≥50

Κατευθυντικότητα

DB

≥50

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40~+85

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+85

 

Παράμετρος

Μονάδα

Προδιαγραφή (βαθμός Π)

Αριθμός καναλιών

 

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

Μήκος κύματος λειτουργίας

NM

1260~1650

Απώλεια εισαγωγής (μέγιστο)

DB

4.3

7.6

11.0

14.8

17.9

21.5

Ομοιομορφία (μέγιστο)

DB

0,8

1.0

1.2

1.5

1.8

2.0

Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

DB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Επιστροφής απώλεια

DB

≥50

Κατευθυντικότητα

DB

≥50

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40~+85

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+85

Σημείωση: Όλο το στοιχείο ανωτέρω δεν περιλαμβάνει τους συνδετήρες.
 
Διαταγή των πληροφοριών

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Λιμένας

Τύπος ινών

Εισαγωγή

Παραγωγή

Μήκος πλεξίδων

Συνδετήρας

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm χαλαρός σωλήνας, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm χαλαρός σωλήνας, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5--2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS

 
Θραύστης 1 × 32 PLC ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω για τη διανομή οπτικών σημάτων
Θραύστης 1 × 32 PLC ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω για τη διανομή οπτικών σημάτων

 

Θραύστης 1 × 32 PLC ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω για τη διανομή οπτικών σημάτων

Μπορούμε να παραγάγουμε πολλές παρουσιάσεις σε συνέχειες των θραυστών PLC συμπεριλαμβανομένου
1X2, 1X4, 1X8, 1X16, 1X32, 1X64, 2X4, 2X8, 2X16, 2X32, 2X64 με την ακολουθία της συσκευασίας
Γυμνός θραύστης PLC ινών
Θραύστης PLC οπτικών ινών Blockless
Οπτικός θραύστης PLC ινών ενότητας ABS
Οπτικός θραύστης PLC κιβωτίων LGX

Θραύστης PLC κιβωτίων κασετών

Θραύστης PLC τύπων παλετών
Το ράφι τοποθετεί το θραύστη PLC οπτικής ίνας για την εφαρμογή PON
Ο τοίχος τοποθετεί τους θραύστες PLC

 

Θραύστης 1 × 32 PLC ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω για τη διανομή οπτικών σημάτων        Θραύστης 1 × 32 PLC ινών ανεμιστήρων κορδελλών έξω για τη διανομή οπτικών σημάτων

 

Πλεονεκτήματα

1. Εγγυημένος υψηλός - ποιοτικά προϊόντα

2. Γρήγορη ταχύτητα παράδοσης

3. Ναυτιλία ασφάλειας

4. Γρήγορη απάντηση μέσα σε 24hours

 

Παραδίδουμε τα προϊόντα και παραδίδουμε την αποδοτική υπηρεσία για σας!

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα