• Αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή LC οπτικών ινών για να μειώσει τη δύναμη σημάτων για τα δίκτυα ινών
Αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή LC οπτικών ινών για να μειώσει τη δύναμη σημάτων για τα δίκτυα ινών

Αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή LC οπτικών ινών για να μειώσει τη δύναμη σημάτων για τα δίκτυα ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Lc Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

μείωση: 0dB 25dB Connector: LC
Τύπος: Αρσενικό στο θηλυκό λειτουργία: singlemode, πολλαπλού τρόπου
Υψηλό φως:

πολλαπλού τρόπου εξασθενητής

,

ενιαίος εξασθενητής ινών τρόπου

Περιγραφή προϊόντων

Αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή LC οπτικών ινών για να μειώσει τη δύναμη σημάτων για τα δίκτυα ινών

LC οι εξασθενητές οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για να μειώσουν τη δύναμη σημάτων των αποτελεσμάτων των πηγών φωτός και των ηλεκτρικός--οπτικών μετατροπέων. Μπορούν επίσης να χρησιμοποιηθούν για να επιβεβαιώσουν τη δυναμική περιοχή των φωτοανιχνευτών και των ανιχνευτών φωτογραφιών. Οι εξασθενητές μπορούν να χρησιμοποιηθούν από τα single-mode και πολλαπλού τρόπου οπτικά καλώδια.

 

Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC παρέχει τους εξασθενητές FC, εξασθενητές ινών LC, εξασθενητές οπτικών ινών Sc, εξασθενητές οπτικής ίνας LC και ούτω καθεξής.

 

Εφαρμογές

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Δίκτυα δεδομένων

Βίντεο & CATV

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Bellcore υποχωρητικό

Ανεξάρτητος μήκους κύματος (DWDM)

Διάρκεια (καλά άνω των 100mW)

Απλή και αξιόπιστη δομή

 

Προδιαγραφές

Στοιχείο Προδιαγραφές
Εύρος ζώνης 1250nm~1625nm
Κεντρικό μήκος κύματος 1310 NM και 1550 NM
Ανοχή μείωσης (DB) ±1.0dB (1-10dB), χαρακτηριστικά πρότυπα
±10% (11-25dB), χαρακτηριστικά πρότυπα
±0.5dB (1-10dB), χαρακτηριστικό ασφάλιστρο
±5% (11-25dB), χαρακτηριστικό ασφάλιστρο
Επιστροφής απώλεια RL>=50dB (UPC) RL >= 60dB (APC)
PDL <0>
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~+75℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+75℃
 

Διαταγή των πληροφοριών

Μείωση

01:1dB, 02: 2dB, 03:3dB, 30:30dB

Τύπος

Αρσενικό στο θηλυκό, θηλυκό στο θηλυκό

Τύπος συνδετήρων

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, X=Others

 

Αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή LC οπτικών ινών για να μειώσει τη δύναμη σημάτων για τα δίκτυα ινών 0

Εξασθενητής οπτικών ινών, εξασθενητής οπτικής ίνας, εξασθενητές ινών

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή LC οπτικών ινών για να μειώσει τη δύναμη σημάτων για τα δίκτυα ινών θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.