Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

IP67 συνελεύσεις ODVA σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών/σακάκι πυρήνων TPU Sc/APC- LC/UPC 2

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

IP67 συνελεύσεις ODVA σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών/σακάκι πυρήνων TPU Sc/APC- LC/UPC 2

Κίνα IP67 συνελεύσεις ODVA σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών/σακάκι πυρήνων TPU Sc/APC- LC/UPC 2 προμηθευτής
IP67 συνελεύσεις ODVA σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών/σακάκι πυρήνων TPU Sc/APC- LC/UPC 2 προμηθευτής IP67 συνελεύσεις ODVA σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών/σακάκι πυρήνων TPU Sc/APC- LC/UPC 2 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  IP67 συνελεύσεις ODVA σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών/σακάκι πυρήνων TPU Sc/APC- LC/UPC 2

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Σκοινί μπαλωμάτων ODVA/Sc LC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO
Τύπος Fiber: G.652D, G.657A, G.655, SM Ή ΚΚ Πυρήνες: Simplex, διπλό
υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU Θωρακισμένος: Μη-θωρακισμένος, θωρακισμένος
Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm, 0.9mm Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών

IP67 συνελεύσεις ODVA οπτικής ίνας/σακάκι πυρήνων TPU Sc/APC- LC/UPC 2 για FTTA

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ σκοινιά μπαλωμάτων προσφορών odva-LC, σκοινί μπαλωμάτων odva-Sc, σκοινιά FOC μπαλωμάτων odva-MPO σύμφωνα με τα αιτήματα πελατών, μήκος από 1Meter σε 500Meters.

 

Odva-Sc το σκοινί μπαλωμάτων είναι για τη για πολλές χρήσεις υπαίθρια σύνδεση μεταξύ του κιβωτίου διανομής και RRH, επέκταση στις μακρινές ραδιο επικεφαλής εφαρμογές πύργων κυττάρων.

 

Οι συνδετήρες ODVA, μαζί με το οπτικό καλώδιο υποστήριξης, γίνονται η τυποποιημένη διεπαφή που διευκρινίζεται στα μακρινά ραδιόφωνα σταθμών βάσης 3G, 4G και WiMax και τις ίνα--εφαρμογές κεραιών. Το προϊόν εντούτοις, δεν περιορίζεται στις ανωτέρω εφαρμογές. Οι συνελεύσεις καλωδίων ODVA έχουν περάσει τις δοκιμές όπως την αλατισμένη υδρονέφωση, τη δόνηση και τον κλονισμό και συναντούν την κατηγορία IP67 προστασίας.

Είναι καλοταιριασμένοι για τις βιομηχανικές και εφαρμογές αεροδιαστήματος και υπεράσπισης.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Οικονομικώς αποδοτική λύση για στο εσωτερικό τη λήξη.

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής. 

Νερό IP67, dustproof και αντιδιαβρωτικός

Το υλικό των καλωδίων αλτών είναι παντός καιρού και UV-ανθεκτικό.

Μηχανική απόδοση: Iec61754-20

Υλικά RoHS και ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑΣ υποχωρητικά.

 

Προδιαγραφές

Στοιχείο Μονάδα LC/SC/FC/ST σκοινί μπαλωμάτων ινών
    SM ΚΚ
Διάμετρος ινών um 9/125 65.5/125 50/125
Τύπος Endface   PC UPC APC PC PC
Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 ≤0.1 ≤0.1
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 - -
Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.15 ≤0.15
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.1 ≤0.1 ≤0.15 ≤0.1 ≤0.1
Σειρά θερμοκρασίας -40~+80

 

IP67 συνελεύσεις ODVA σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών/σακάκι πυρήνων TPU Sc/APC- LC/UPC 2

Συνελεύσεις οπτικής ίνας, υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων, σκοινιά μπαλωμάτων οπτικής ίνας, σκοινί μπαλωμάτων FTTX, σκοινιά μπαλωμάτων FTTA

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα