Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Εσωτερική συνήθεια 24 καλώδιο δικτύων ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων FC/UPC - E2000/APC SM G.652D

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Εσωτερική συνήθεια 24 καλώδιο δικτύων ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων FC/UPC - E2000/APC SM G.652D

Κίνα Εσωτερική συνήθεια 24 καλώδιο δικτύων ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων FC/UPC - E2000/APC SM G.652D προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Εσωτερική συνήθεια 24 καλώδιο δικτύων ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων FC/UPC - E2000/APC SM G.652D

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Αδιάβροχο FC/APC-FC/APC SM διπλό θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων ινών οπτικό

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm Connector: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Πυρήνες: Simplex, ντούμπλεξ, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών

Εσωτερική συνήθεια 24 καλώδιο δικτύων ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων FC/UPC - E2000/APC SM G.652D
Το καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος είναι το καλώδιο κάθε simplex με το σχέδιο απομονωτών, το ανεξάρτητες μέλος δύναμης και τη θήκη για να αποτρέψει τη ζημία από το περιβάλλον και τη μηχανική πίεση.


Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος είναι ολοκληρωμένοι συνδετήρες σε αυτόν τον τύπο καλωδίου ξεμπλοκαρίσματος. Η εσωτερική διάμετρος είναι συνήθως 2.0mm ή 3.0mm και οι συνδετήρες μπορούν να είναι επιλεγμένο Sc, FC, ST, LC, E2000 και ούτω καθεξής.

 

Το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικής ίνας ξεμπλοκαρίσματος (επίσης αποκαλούμενο το καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος ή fanout καλώδιο), είναι ένα καλώδιο οπτικής ίνας που περιέχει διάφορες καλυμμένες μονοκατευθυντικές οπτικές ίνες που συσκευάζονται μαζί μέσα σε ένα εξωτερικό σακάκι. Αυτό διαφέρει από το σκοινί μπαλωμάτων διανομής, στο οποίο οι σφιχτός-αποθηκευμένες ίνες συσσωρεύονται μαζί, με μόνο το εξωτερικό σακάκι καλωδίων του καλωδίου που προστατεύει τους. Το σχέδιο του καλωδίου ξεμπλοκαρίσματος προσθέτει τη δύναμη για τις δυναμωμένες πτώσεις, εντούτοις το καλώδιο είναι μεγαλύτερο και ακριβότερο από το καλώδιο διανομή-ύφους. Το καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος είναι κατάλληλες για συντομία εφαρμογές μετώπες και ολομέλεια και επίσης για τη χρήση στους αγωγούς, όπου ένα πολύ απλό τρέξιμο καλωδίων προγραμματίζεται να αποφύγει τη χρήση οποιασδήποτε περάτωσης συναρμογών ή συνδεμένης πλεξίδας οπτικών ινών.

 

Επειδή κάθε ίνα ενισχύεται χωριστά, το καλώδιο μπορεί να διαιρεθεί εύκολα σε μεμονωμένες γραμμές ινών. Κάθε μονοκατευθυντικό καλώδιο μέσα στο εξωτερικό σακάκι μπορεί να ξεσπηθεί και να συνεχιστεί έπειτα ως καλώδιο μπαλωμάτων, παραδείγματος χάριν σε μια ίνα στην εγχώρια εφαρμογή σε ένα κτίριο γραφείων. Αυτό επιτρέπει τη λήξη συνδετήρων χωρίς απαίτηση των ειδικών συνδέσεων, και μπορεί να μειώσει ή να εξαλείψει την ανάγκη για την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών ή ένα οπτικό πλαίσιο διανομής. Το καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος απαιτεί τις λήξεις για να γίνει με τους απλούς συνδετήρες, οι οποίοι μπορούν να προτιμηθούν για μερικές καταστάσεις. Μια πιό κοινή λύση είναι σήμερα η χρήση μιας εξάρτησης ανεμιστήρων έξω που προσθέτει ένα σακάκι στα πολύ λεπτά σκέλη άλλων τύπων καλωδίων.

 
Εφαρμογές
Σύνδεση των οπτικών εξοπλισμών μετάδοσης
Εφαρμογές τηλεπικοινωνιών και Datacom
Δίκτυα υπολογιστών
Δίκτυο μετάδοσης στοιχείων υψηλής ταχύτητας και όγκου
CATV, ΤΟΠΙΚΌ LAN
 
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

Περιγραφές SM (PC) SM (UPC) SM (APC) ΚΚ (PC)
Απώλεια εισαγωγής <0> ≤0.2dB <0> <0>
Επιστροφής απώλεια ≥60dB ≥60dB ≥70dB ≥55dB
Επανάληψη ≤0.1 ≤0.1 ≤0.1 ≤0.1
Διάρκεια <0>
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Δόνηση ≤0.1dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία - 20°C ~ + 70°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης - 40°C ~ + 80°C
Διάμετρος καλωδίων 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm

Επαν
 
Ίνα   Εσωτερική συνήθεια 24 καλώδιο δικτύων ινών ξεμπλοκαρίσματος πυρήνων FC/UPC - E2000/APC SM G.652D

             Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών, καλώδιο μπαλωμάτων μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα