• Μίνι σκοινί 12 μίνι Sc μονοκατευθυντικό Singlemode G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc Huawei πυρήνων
  • Μίνι σκοινί 12 μίνι Sc μονοκατευθυντικό Singlemode G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc Huawei πυρήνων
Μίνι σκοινί 12 μίνι Sc μονοκατευθυντικό Singlemode G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc Huawei πυρήνων

Μίνι σκοινί 12 μίνι Sc μονοκατευθυντικό Singlemode G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc Huawei πυρήνων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Μίνι σκοινί 1 μπαλωμάτων Sc πυρήνας

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Τύπος Fiber: G.652D, G.657A, G.655, SM Ή ΚΚ υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm, 3.0mm, 4.6mm Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO
Πυρήνες: πυρήνας 12 Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών
Θωρακισμένος: Μη-θωρακισμένος, θωρακισμένος Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει
Υψηλό φως:

μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων ινών

,

Καλώδια οπτικών ινών

Περιγραφή προϊόντων

Μονοκατευθυντικό Singlemode G657A Huawei μίνι σκοινί μπαλωμάτων συνδετήρων Sc Sc μίνι

 

Οι μίνι συνελεύσεις συνδετήρων Sc Huawei παρέχουν μια γερή και σφραγισμένη λύση σύνδεσης για την ίνα στη συνδετικότητα του εγχώριου (FTTH).

Το μίνι τέλος συνδετήρων Sc Huawei ενσωματώνει μια σύνδεση τύπων SC/APC μέσα σε μια λεπτή, σφραγισμένη, περασμένη κλωστή πολυμερή κατοικία που επιτρέπει την εύκολη σύνδεση είτε σε μια πολυ τελική είτε ευθύγραμμη επέκταση λιμένων receptecal.

Οι συνδετήρες SC/APC ζευγαρώνουν σε έναν τυποποιημένο προσαρμοστή που παρέχει μια κοινή διεπαφή για τις εφαρμογές FTTX

 

Παράμετροι:

  • Παρέχει την ανώτερη καιρική αντίσταση για FTTA και άλλες υπαίθριες εφαρμογές.

  • Επιτρέπει την ευελιξία να χρησιμοποιηθούν ολοκληρωμένες οι εργοστάσιο συνελεύσεις ή προ-ολοκληρωμένος ή εγκατεστημένος τομέας συνελεύσεις

  • Κατάλληλος για FTTA και τα υπαίθρια άκρα θερμοκρασίας

  • Εξασφαλίζει λειτουργία στα σκληρά καιρικά περιβάλλοντα

  • Μπορέστε να είστε εγκαθιστά χωρίς ειδική σχεδίαση

  • Περασμένη κλωστή σύζευξη ύφους

  • Παρέχει την προστασία κάμψεων για την εγκατάσταση και τη μακροπρόθεσμη χρήση

 

Εφαρμογές:

  • Σταθμοί βάσης WiMAX και LTE
  • Μακρινά ραδιο κεφάλια το (RRH)
  • Βιομηχανικές υπαίθριες εφαρμογές
  • Αεροδιάστημα & υπεράσπιση
  • Ίνα--ο-κεραία το (FTTA) πιό πρόσφατο

  • Συστήματα κινητής επικοινωνίας επόμενης γενιάς (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE, κ.λπ.) 

  • Δίκτυο πρόσβασης

  • Telecom/CATV σύστημα

  • HUAWEI CPRI

 

Τεχνικά στοιχεία

Κριτήρια σχεδίου και δοκιμής Telcordia GR-3120 & GR-326
Τύπος συνδετήρων SC, LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C σε 70°C
Απώλεια εισαγωγής <0>
Απώλεια αντανάκλασης < -="" 50dB="">
RoHS Χωρίς επικίνδυνη ουσία

 

Μίνι σκοινί 12 μίνι Sc μονοκατευθυντικό Singlemode G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc Huawei πυρήνων 0

Μίνι σκοινί 12 μίνι Sc μονοκατευθυντικό Singlemode G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc Huawei πυρήνων 1


Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Μίνι σκοινί 12 μίνι Sc μονοκατευθυντικό Singlemode G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc Huawei πυρήνων θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.