Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Χημικό ανθεκτικό καλώδιο ODVA μπαλωμάτων οπτικών ινών - MPO 2 υπαίθρια FTTA χρήση πυρήνων

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Χημικό ανθεκτικό καλώδιο ODVA μπαλωμάτων οπτικών ινών - MPO 2 υπαίθρια FTTA χρήση πυρήνων

Κίνα Χημικό ανθεκτικό καλώδιο ODVA μπαλωμάτων οπτικών ινών - MPO 2 υπαίθρια FTTA χρήση πυρήνων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Χημικό ανθεκτικό καλώδιο ODVA μπαλωμάτων οπτικών ινών - MPO 2 υπαίθρια FTTA χρήση πυρήνων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Τύπος σκοινιού MPO μπαλωμάτων ODVA

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G.652D, G.657A, G.655, SM Ή ΚΚ υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm, 0.9mm Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO
Πυρήνες: πυρήνας 12 Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών
Θωρακισμένος: Μη-θωρακισμένος, θωρακισμένος Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει

ODVA - καλώδιο 2 μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πυρήνες υπαίθριοι για τη χρήση FTTA

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ODVA BBU/RRU, μαζί με IP-67 εκτίμησαν τους συμπαγείς συνδετήρες κάλυψης ελίκων RRH/RRU που έχουν τη γρήγορη σύζευξη που αυτά τα καλώδια μπαλωμάτων σφραγίζονται πάντα με τα τραχιά κιβώτια συνδέσεων ινών τελικά για να καλύψουν τις απαιτήσεις περισσότερων κεραιών σε έναν ασύρματο πύργο. Με την ανάπτυξη των διανεμημένων συστημάτων κεραιών ODVA (DAS), οι συνδετήρες έχουν έγιναν μια τυποποιημένη διεπαφή για τον ασύρματο σταθμό βάσης νέας γενιάς που συνδέεται με τον εξοπλισμό FTTA εκείνο το υπαίθριο περιβάλλον οργάνωσης.

 

Οι υπαίθριες συνελεύσεις ODVA BBU RRU οπτικών ινών είναι για την εφαρμογή CPRI, η οποία χρησιμοποίησε ευρέως στο σταθμό βάσης 3G, 4G και WIMAX, τη μακροπρόθεσμη εξέλιξη (LTE), και τις μακρινές ραδιο μονάδες στη συνδετικότητα FTTA.

 

Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC προσφέρει τα σκοινιά μπαλωμάτων odva-LC, σκοινί μπαλωμάτων odva-Sc, σκοινιά μπαλωμάτων odva-MPO σύμφωνα με τα αιτήματα πελατών, μήκος από 1Meter σε 500Meters.

 

Προδιαγραφές

Οικονομικώς αποδοτική λύση για στο εσωτερικό τη λήξη
IP67 βύθιση νερού και προστασία σκόνης για το σκληρό περιβάλλον
Ευρύ φάσμα της λειτουργικής θερμοκρασίας για τις εξωτερικές εγκαταστάσεις -40oC/+70
Ευρύ φάσμα των καλωδίων που χρησιμοποιούνται, καλώδιο 58mm OD με δύο καλυμμένες υπομονάδες 2.0mm 3.0mm
Χημική αντίσταση
Intermatable σε άλλο βιομηχανικό προσαρμοστή LC ανά IEC 61076-3-106
Απλή συνέλευση που δεν απαιτεί κανένα ειδικό εργαλείο
Ανθεκτικό μηχανικό ζευγάρωμα, ελάχιστο 500 matings

 

Τεχνικά στοιχεία

Συνδετήρας Τελειώστε το Α DLC (ΔΙΠΛΌ LC), Ή SC, MPO, MTP
Τέλος Β DLC (ΔΙΠΛΌ LC), Ή SC, MPO, MTP
Πυρήνας ινών 2, 4… 12
Τρόπος Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Απώλεια εισαγωγής (Max.dB) 0,2 0,3
Επιστροφής απώλεια (Min.dB) 55 60 35
Χρόνοι ζευγαρώματος 500 λ.
Διάρκεια (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~+85

 

 

 


Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα