Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Σκοινί αδιάβροχο πλήρες AXS μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH στο διπλό άλτη 0.9mm καλώδιο Dia LC

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Σκοινί αδιάβροχο πλήρες AXS μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH στο διπλό άλτη 0.9mm καλώδιο Dia LC

Κίνα Σκοινί αδιάβροχο πλήρες AXS μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH στο διπλό άλτη 0.9mm καλώδιο Dia LC προμηθευτής
Σκοινί αδιάβροχο πλήρες AXS μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH στο διπλό άλτη 0.9mm καλώδιο Dia LC προμηθευτής Σκοινί αδιάβροχο πλήρες AXS μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH στο διπλό άλτη 0.9mm καλώδιο Dia LC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Σκοινί αδιάβροχο πλήρες AXS μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH στο διπλό άλτη 0.9mm καλώδιο Dia LC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: FULLAXS πυρήνας σκοινιού LC 2 μπαλωμάτων

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G.652D, G.657A, G.655, SM Ή ΚΚ υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9 mm Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO
Πυρήνες: πυρήνας 12 Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών
Θωρακισμένος: Μη-θωρακισμένος, θωρακισμένος Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει

Αδιάβροχο σκοινί FullAXS μπαλωμάτων στο διπλό άλτη LC για τη χρήση FTTH

 

Το Fullaxs, μια τυποποιημένη αδιάβροχη διεπαφή, που σχεδιάζεται & που αναπτύσσεται από TE χρησιμοποιείται ευρέως για τον ασύρματο σταθμό βάσης που συνδέεται με τον εξοπλισμό FTTA εκείνο το υπαίθριο περιβάλλον οργάνωσης. Έναντι ODVA ή τυποποιημένου PDLC, Fullaxs η αδιάβροχη IP του έχει την καλύτερη απόδοση ακόμη και μέχρι IP68, και έχει επίσης υψηλότερες sealability και τη δύναμη.

 

Όπως γνωστοί, όχι μόνο πτώση TE Fullaxs με τους εξοπλισμούς και τις εγκαταστάσεις της Ericsson, αλλά και Rosenberger και Senko. Αν και η εμφάνισή τους δεν είναι η ίδια, TE Fullaxs, Rosenberger& Senko είναι συμβατός

 

Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC προσφέρει τα σκοινιά μπαλωμάτων fullaxs/LC-LC, σκοινί μπαλωμάτων fullaxs/LC-Sc, σκοινιά μπαλωμάτων fullaxs/LC-MPO σύμφωνα με τα αιτήματα πελατών, μήκος από 1Meter σε 500Meters.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • 2 ίνες singlemode ή πολλαπλού τρόπου
  • Συμπαγές σχέδιο με ferrules 2×1.25mm
  • Συνδετήρας επέκτασης για την αλυσόδεση καλωδίων
  • Βιδωμένος μηχανισμός κλειδώματος
  • Εύκολο και ασφαλές intallation
  • Απόδειξη νερού, απόδειξη σκόνης και αντιδιαβρωτικός
  • Καλύμματα προστασίας απόδειξης νερού
  • RoHs υποχωρητικό

 

Τεχνικά στοιχεία

Συνδετήρας Τελειώστε το Α Fullaxs (διπλό LC)
Τέλος Β Fullaxs (διπλό LC), ή Sc, MPO, MTP
Πυρήνας ινών 2
Τρόπος Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Απώλεια εισαγωγής (Max.dB) 0,2 0,3
Επιστροφής απώλεια (Min.dB) 55 60 35
Χρόνοι ζευγαρώματος 500 λ.
Διάρκεια (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~+85

Σκοινί αδιάβροχο πλήρες AXS μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH στο διπλό άλτη 0.9mm καλώδιο Dia LC

 

Σκοινί αδιάβροχο πλήρες AXS μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH στο διπλό άλτη 0.9mm καλώδιο Dia LC
Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)