Αρχική Σελίδα Προϊόνταθραύστης PLC ινών

FTTX ινών επίπεδος Lightwave κυκλωμάτων τύπος χαμηλό PDL 1 × 4 σωλήνων θραυστών μίνι

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

FTTX ινών επίπεδος Lightwave κυκλωμάτων τύπος χαμηλό PDL 1 × 4 σωλήνων θραυστών μίνι

Κίνα FTTX ινών επίπεδος Lightwave κυκλωμάτων τύπος χαμηλό PDL 1 × 4 σωλήνων θραυστών μίνι προμηθευτής
FTTX ινών επίπεδος Lightwave κυκλωμάτων τύπος χαμηλό PDL 1 × 4 σωλήνων θραυστών μίνι προμηθευτής FTTX ινών επίπεδος Lightwave κυκλωμάτων τύπος χαμηλό PDL 1 × 4 σωλήνων θραυστών μίνι προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  FTTX ινών επίπεδος Lightwave κυκλωμάτων τύπος χαμηλό PDL 1 × 4 σωλήνων θραυστών μίνι

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: ISO Certification and RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: 1 × 4 μίνι σωλήνας θραυστών PLC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/carton κιβώτιο
Όροι πληρωμής: Western union, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 90000PCS/Month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G.652D, G.657A υλικό καλωδίων: PVC, LSZH
Σωλήνα: γυμνή ίνα, 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Τύπος σύνδεσης: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC
Θύρα: 1*2, 2*2, 1*4, 2*4, 1*8, 2*8, 1*16, 2*16, 1*32, 2*32, 1*64, 2*64 μήκος πλεξίδων: 0.5M, 1.0M, 1.5M

FTTX ινών επίπεδος Lightwave κυκλωμάτων τύπος χαμηλό PDL 1 × 4 σωλήνων θραυστών μίνι 

Ο θραύστης PLC (επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων lightwave) είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης
αυτός κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου. Σχεδιάζονται για
Παθητικά οπτικά δίκτυα FTTx, CWDM, DWDM και οπτικό σύστημα καλωδιακής τηλεόρασης.
Ο θραύστης PLC είναι αρμόδιος για να διανείμει το σήμα από το κοβάλτιο στους αριθμούς εγκαταστάσεων.


Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC παρέχει ολόκληρη τη σειρά προϊόντων θραυστών 1*N και 2*N που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα καλύπτουν τις απαιτήσεις GR-1209-πυρήνας-2001 και των GR-1221-πυρήνας-1999.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ομοιόμορφος διαχωρισμός δύναμης
Συμπαγές σχέδιο
Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος

Χαμηλό PDL
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Υψηλή επιστροφής απώλεια

 

Εφαρμογές

FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)
Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)
Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)

Συστήματα CATV
Διανομή οπτικών σημάτων
Εξοπλισμοί δοκιμής


Οπτικές προδιαγραφές

Παράμετρος

Μονάδα

Προδιαγραφή (βαθμός Π)

Αριθμός καναλιών

 

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

Μήκος κύματος λειτουργίας

NM

1260~1650

Απώλεια εισαγωγής (μέγιστο)

DB

4.3

7.4

10.7

13.9

17.2

21.5

Ομοιομορφία (μέγιστο)

DB

0,5

0,8

1.0

1.4

1.6

2.0

Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

DB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Επιστροφής απώλεια

DB

≥50

Κατευθυντικότητα

DB

≥50

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40~+85

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+85

Σημείωση: Όλο το στοιχείο ανωτέρω δεν περιλαμβάνει τους συνδετήρες.
 
Διαταγή των πληροφοριών

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Λιμένας

Τύπος ινών

Εισαγωγή

Παραγωγή

Μήκος πλεξίδων

Συνδετήρας

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm χαλαρός σωλήνας, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm χαλαρός σωλήνας, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5--2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS

 
FTTX ινών επίπεδος Lightwave κυκλωμάτων τύπος χαμηλό PDL 1 × 4 σωλήνων θραυστών μίνι
FTTX ινών επίπεδος Lightwave κυκλωμάτων τύπος χαμηλό PDL 1 × 4 σωλήνων θραυστών μίνι

 

Μπορούμε να παραγάγουμε πολλές παρουσιάσεις σε συνέχειες των θραυστών PLC συμπεριλαμβανομένου:
1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64, 2×4, 2×8, 2×16, 2×32, 2×64 με την ακολουθία της συσκευασίας
Γυμνή σειρά ινών
Μίνι χαλαρή συσκευασία σωλήνων
Τύπος ενότητας ABS
Τύπος παραθύρων LGX
Το ράφι τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων για την εφαρμογή PON.
Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων για την εφαρμογή PON
Ευθύγραμμος τύπος περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών
Κάθετος τύπος περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών

 

Γιατί επιλέγετε FOCABLE;

1. Γρήγορη απάντηση μέσα σε 24hours. Οποιοδήποτε πρόβλημα, παρακαλώ μας έρχεται σε επαφή με αμέσως και θα σας δώσουμε την απάντηση αμέσως.

2.We είναι κατασκευή, εργοστάσιο, έτσι έχουμε τη δυνατότητα της μαζικής παραγωγής και μπορούμε να ικανοποιήσουμε το επείγον αίτημα ναυτιλίας πελατών.

3. Για να επιτύχουμε την ικανοποίηση των πελατών, δεχόμαστε τη διαταγή δειγμάτων, ακόμα και ενός κομματιού.

4. Ο cOem και η διαταγή ODM είναι προαιρετικοί.
Παρέχουμε τον προσαρμοσμένο θραύστη PLC και προσαρμόζουμε τη συσκευασία διαθέσιμη.

5. Υψηλός - ποιοτικά προϊόντα. Όλα τα μέρη που πωλούνται από FOC ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Co., ΕΠΕ ανταποκρίνονται σε όλες τις προδιαγραφές κατασκευών και φέρνουν 12 μήνες εξουσιοδότησης. Μερικά προσαρμοσμένα προϊόντα θα μπορούσαν να φέρουν μέχρι τρία έτη εξουσιοδότησης. Εξετάζουμε κάθε κομμάτι των προϊόντων οπτικών ινών πρίν στέλνουμε για να σιγουρευτούμε τα σκοινιά μπαλωμάτων, οι θραύστες PLC μπορούν να λειτουργήσουν στο σύστημά σας χωρίς κανένα πρόβλημα.

5.Good συσκευασία. Συσκευάζουμε τα σκοινιά μπαλωμάτων στην τσάντα PE ή βγάζουμε φουσκ'αλες ανά κομμάτι και δίνουμε την ικανοποίηση πελατών στη συσκευασία. Μπορούμε επίσης να συσκευάσουμε τα αγαθά κατόπην του αιτήματος του πελάτη.

6. Γρήγορη παράδοση. Τα στέλνοντας αγαθά εγκαίρως και εγγυώνται να ικανοποιήσουν τις ανάγκες στο χρόνο παράδοσης.

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα