Αρχική Σελίδα Προϊόνταθραύστης PLC ινών

Κιβώτιο κασετών θραυστών οπτικών ινών Sc/UPC, παθητικός οπτικός θραύστης χαμηλό PDL 1×8

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Κιβώτιο κασετών θραυστών οπτικών ινών Sc/UPC, παθητικός οπτικός θραύστης χαμηλό PDL 1×8

Κίνα Κιβώτιο κασετών θραυστών οπτικών ινών Sc/UPC, παθητικός οπτικός θραύστης χαμηλό PDL 1×8 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Κιβώτιο κασετών θραυστών οπτικών ινών Sc/UPC, παθητικός οπτικός θραύστης χαμηλό PDL 1×8

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: ISO Certification and RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: 1×8 τύπος κασετών θραυστών PLC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/carton κιβώτιο
Όροι πληρωμής: Western union, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 90000PCS/Month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Κιβώτιο κασετών θραυστών οπτικών ινών Sc/UPC, παθητικός οπτικός θραύστης χαμηλό PDL 1×8
Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC μπορεί να παραγάγει πολλές παρουσιάσεις σε συνέχειες των θραυστών PLC συμπεριλαμβανομένου
1X2, 1X4, 1X8, 1X16, 1X32, 1X64, 2X4, 2X8, 2X16, 2X32, 2X64 με την ακολουθία της συσκευασίας,

Γυμνοί θραύστες PLC ινών
Οπτικός θραύστης PLC ινών Blockless
Θραύστης PLC οπτικών ινών κιβωτίων ABS
Οπτικοί θραύστες PLC κιβωτίων LGX
Θραύστης PLC κιβωτίων κασετών
Θραύστης PLC οπτικής ίνας τύπων παλετών
Το ράφι τοποθετεί το θραύστη PLC για την εφαρμογή PON
Ο τοίχος τοποθετεί τους θραύστες PLC

 

Τύπος ραφιών: εγκατεστημένος στο γραφείο 19 ίντσας OLT στο σπίτι κλάδων ινών, ο εξοπλισμός εγκαταστάσεων είναι τυποποιημένο ψηφιακό γραφείο όταν ανάγκη ODN να τοποθετηθεί στον πίνακα.
Τύπος κασετών: εγκατεστημένος στο τυποποιημένο ράφι 19 ίντσας στο σπίτι κλάδων ινών, η συσκευή εγκαταστάσεων παρέχεται στο κιβώτιο μεταφοράς καλωδίων οπτικής ίνας το σπίτι κλάδων, εγκατεστημένος πελάτης διευκρίνισε τον εξοπλισμό.
Τύπος κλάδων: εγκατεστημένος στους διάφορους τύπους οπτικών εξοπλισμών διανομής. Εγκατεστημένος στους διάφορους τύπους οπτικών οργάνων δοκιμής.
Μικρογραφία: εγκατεστημένος στο κιβώτιο συνδετήρων οπτικών καλωδίων. Εγκατεστημένος στο κιβώτιο ενότητας. Εγκατεστημένος στο κιβώτιο καλωδίωσης.
Ένθετο: Αυτός ο εξοπλισμός χρησιμοποιείται για το σημείο πρόσβασης χρηστών για το οπτικό σύστημα FTTX, για να ολοκληρώσει κυρίως το καλώδιο στην περιοχή ή την οικοδόμηση στο τέλος, με σταθερό, γδύνοντας, ένωσης, και άλλου τις λειτουργίες του άλτη διακλαδώσεων, της οπτικής ίνας, φως για να διαμορφώσει ένα καλώδιο στον τελικό χρήστη.
Τύπος δίσκων: ο θραύστης οπτικών ινών, εφαρμόσιμος στους διάφορους τύπους πολυδιαυλωτών τμήματος κυμάτων ενσωμάτωσε την εγκατάσταση.

 

Ο επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων lightwave (θραύστης PLC) είναι ένα είδος ενσωματωμένης συσκευής διανομής δύναμης κυματοδηγού οπτικής βασισμένης στο υπόστρωμα χαλαζία. Έχει τα πλεονεκτήματα του μικρού όγκου, ευρύ εύρος ζώνης, υψηλή αξιοπιστία, άριστη ομοιομορφία. Ο θραύστης οπτικής ίνας είναι ιδιαίτερα κατάλληλος για τα παθητικά οπτικά δίκτυα (EPON, BPON, GPON) που συνδέεται με τον τερματικό εξοπλισμό και πραγματοποιεί την οπτική διανομή δύναμης.
 
Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC παρέχει τους θραύστες οπτικών ινών 1*N και 2*N. Και αυτοί οι θραύστες PLC μπορούν να γίνουν σύμφωνα με το αίτημα πελατών.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος
Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία
Άριστη περιβαλλοντική & μηχανική απώλεια εισαγωγής StabilityLow
Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης
Υψηλή επιστροφής απώλεια
Ομοιόμορφος διαχωρισμός δύναμης
Συμπαγές σχέδιο
Κατάλληλος κάτω από Telcordia GR-1221 και GR-1209

 

Εφαρμογές

Συστήματα CATV
Διανομή οπτικών σημάτων
Εξοπλισμοί δοκιμής

FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)
Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)
Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)

 
Οπτικές προδιαγραφές

Παράμετρος

Μονάδα

Προδιαγραφή (βαθμός Π)

Αριθμός καναλιών

 

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

Μήκος κύματος λειτουργίας

NM

1260~1650

Απώλεια εισαγωγής (μέγιστο)

DB

4.3

7.4

10.7

13.9

17.2

21.5

Ομοιομορφία (μέγιστο)

DB

0,5

0,8

1.0

1.4

1.6

2.0

Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

DB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Επιστροφής απώλεια

DB

≥50

Κατευθυντικότητα

DB

≥50

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40~+85

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+85

 

Παράμετρος

Μονάδα

Προδιαγραφή (βαθμός Π)

Αριθμός καναλιών

 

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

Μήκος κύματος λειτουργίας

NM

1260~1650

Απώλεια εισαγωγής (μέγιστο)

DB

4.3

7.6

11.0

14.8

17.9

21.5

Ομοιομορφία (μέγιστο)

DB

0,8

1.0

1.2

1.5

1.8

2.0

Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

DB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Επιστροφής απώλεια

DB

≥50

Κατευθυντικότητα

DB

≥50

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40~+85

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+85

Σημείωση: Όλο το στοιχείο ανωτέρω δεν περιλαμβάνει τους συνδετήρες.

Κιβώτιο κασετών θραυστών οπτικών ινών Sc/UPC, παθητικός οπτικός θραύστης χαμηλό PDL 1×8
Διαταγή των πληροφοριών

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Λιμένας

Τύπος ινών

Εισαγωγή

Παραγωγή

Μήκος πλεξίδων

Συνδετήρας

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm χαλαρός σωλήνας, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm χαλαρός σωλήνας, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5--2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα