Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Χαμηλή απώλεια ODF εισαγωγής ινών SM Hytrel Corning πλεξίδων οπτικών ινών Sc/APC

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Χαμηλή απώλεια ODF εισαγωγής ινών SM Hytrel Corning πλεξίδων οπτικών ινών Sc/APC

Κίνα Χαμηλή απώλεια ODF εισαγωγής ινών SM Hytrel Corning πλεξίδων οπτικών ινών Sc/APC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Χαμηλή απώλεια ODF εισαγωγής ινών SM Hytrel Corning πλεξίδων οπτικών ινών Sc/APC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: ISO, RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: Πλεξίδα οπτικών ινών SC/APC SM

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/blister κιβώτιο
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Καλώδιο: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel Πυρήνες: Simplex, ντούμπλεξ, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, 24core
ίνα: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Εξωτερική Διάμετρος: 0.9mm, 1.6mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm
Connector: FC, FC/APC, SC, SC/APC, LC, LC/APC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών

Χαμηλή απώλεια ODF εισαγωγής ινών SM Hytrel Corning πλεξίδων οπτικών ινών Sc/APC

Η πλεξίδα είναι ένα σύντομο τμήμα του καλωδίου οπτικών ινών στο επίστρωμα, ένας δευτερεύων ολοκληρωμένος εργοστάσιο συνδετήρας, από την άλλη πλευρά εκτεθειμένη ίνα. Οι πλεξίδες μπορούν να γδυθούν και η τήξη συνδεμένος στις ίνες του καλωδίου διανομής, αποφεύγοντας κατά συνέπεια τη διαδικασία της λήξης συνδετήρων.

 

Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Οι όλες πλεξίδες είναι εργοστάσιο που επιθεωρείται και που εξετάζεται, με τα διαθέσιμα στοιχεία παρεμβαλλόμετρων κατόπιν αιτήματος.

 

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC προσφέρει μια ευρεία ποικιλία των επιλογών συνδετήρων, των χρωμάτων σακακιών και της διαμέτρου καθώς επίσης και των διαφορετικών εκτιμήσεων ευφλέκτου, και έχει την ικανότητα στη συνήθεια να χτίσει για να ανταποκριθεί προδιαγραφές πιό αυστηρός στις μηχανικές και απόδοσής σας. Όλα τα σκοινιά μπαλωμάτων έχουν μια ετικέτα προσδιορισμού και ορίζουν έναν μοναδικό αύξοντα αριθμό σε τους. Σε κάθε μια από αυτές τις ετικέτες ο αριθμός μερών, ο αύξων αριθμός, και το μήκος των πλεξίδων επιδεικνύονται για την εύκολες αναγνώριση και την ανιχνευσιμότητα προϊόντων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Το simplex, και οι συνελεύσεις πολυ-ινών είναι διαθέσιμα

Το PC ή APC τελειώνει
Υποχωρητικός με την προδιαγραφή GR-326-ΠΥΡΗΝΩΝ Telcordia
Εφαρμόσιμος συνδετήρας: FC, SC, ST, LC…
Υλικό καλωδίων: PVC, LSZH,

Τύπος ινών: SM, ΚΚ OM1, OM2 Ή OM3 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
Μέγεθος καλωδίων: Φ 0.9mm, Φ 2.0mm, Φ 3.0mm

 

Εφαρμογή
Εξοπλισμός δοκιμής
Οπτικά CATV & το τοπικό LAN
Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
Δίκτυα οπτικών επικοινωνιών

 

Προδιαγραφές

Τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
Πολωνικά UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια ≥55dB ≥65dB ≥35dB
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Αλατισμένος ψεκασμός ≤0.1dB
Επανάληψη ≤0.1dB (1000 φορές)
Δόνηση ≤0.2dB (550Hz 1.5mm)
Θερμοκρασία ≤0.2dB (- 40+85 στηρίζουν 100 ώρες)
Υγρασία ≤0.2dB (+25+65 93 ώρες R.H.100)
Όφσετ κορυφών 0μm ~ 50μm
Ακτίνα της κυρτότητας 7mm ~ 25mm

 

Διαταγή των πληροφοριών

Τρόπος ινών Singlemode (9/125um G652D/G657/G655) ή πολλαπλού τρόπου (62.5/125um OM1, OM2, OM3, OM4)
Αρίθμηση ινών Το simplex, το ντούμπλεξ ή 4, 6, 8, 12, 24, 48 πυρήνες είναι διαθέσιμο
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm/1.2mm/1.6mm/1.8mm/2.0mm/3.0mm κ.λπ.
Σακάκι καλωδίων PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Χρώμα καλωδίων SM-κίτρινο, OM1/OM2-πορτοκάλι, πράσινο, OM4-πορφυρό ή χρώμα cOem OM3-Aqua
Μήκος καλωδίων (Μ) Προσαρμοσμένος
Τύπος συνδετήρων LC, SC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO, SMA, D4 ΚΑΙ ΆΛΛΑ
Ferrule Κεραμικό/ferrule Zirconia, που κατασκευάζεται στην Κίνα ή την Ιαπωνία
Στίλβωση/Endface PC, UPC, APC
Στέγαση/χρώμα μποτών Πρότυπα (μπλε/μπεζ/πράσινα) ή χρώμα cOem
Συσκευασία Ο με πολλά κομμάτια ή ενός κομματιού τύπος διαθέσιμος, κανονικά παράθυρο polybag+carton, μπορεί να προσαρμοστεί

 

Χαμηλή απώλεια ODF εισαγωγής ινών SM Hytrel Corning πλεξίδων οπτικών ινών Sc/APC

Πλεξίδα οπτικών ινών, πλεξίδα οπτικής ίνας, πλεξίδα ινών, πλεξίδες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα