Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών

Κίνα Πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: ISO, RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: SC Fiber Optic SM Pigtail

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/blister κιβώτιο
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Καλώδιο: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel Πυρήνες: Simplex, ντούμπλεξ, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, 24core
ίνα: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Εξωτερική Διάμετρος: 0.9mm, 1.6mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm
Connector: FC, FC/APC, SC, SC/APC, LC, LC/APC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών

πολλαπλού τρόπου κατάλληλος Sc 12Colors πλεξίδων οπτικών ινών 0.9mm για ODF

Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι ένα κομμάτι του καλωδίου που συγκεντρώνεται με τους συνδετήρες μόνο σε μια πλευρά. Και η άλλη πλευρά δεν έχει κανέναν συνδετήρα. Κατόπιν η άλλη πλευρά συνδέεται συνήθως με άλλο καλώδιο οπτικών ινών. Είναι στο τελικό κιβώτιο οπτικών ινών, ODF, κοινή περάτωση οπτικών ινών για να συνδέσει τον εξοπλισμό.  Υπάρχει ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου πλεξίδες, το μήκος κύματος της ενιαίας πλεξίδας τρόπου είναι 1310/1550nm και το χρώμα είναι κίτρινο από κοινού. Εάν η πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών, το χρώμα είναι πορτοκαλιά. Παρέχουμε επίσης την μη-καλυμμένη πλεξίδα οπτικών ινών και τις καλυμμένες πλεξίδες.

 

Η πλεξίδα οπτικής ίνας ξεμπλοκαρίσματος, η πλεξίδα διανομής και οι πλεξίδες ανεμιστήρων κορδελλών έξω είναι επίσης διαθέσιμες.

Η ετικέτα πελατών και το σχέδιο cOem μπορούν να παραχθούν σύμφωνα με το αίτημα.

 

Υλικό

Πυρήνες: μονοκατευθυντικές, πολυ πλεξίδες πυρήνων (6pack, 8pack, 12pack, 24pack, 48pack)

Σακάκι καλωδίων: PVC, LSZH, OFNR, OFNP

Εξωτερική διάμετρος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

Τύπος ινών: SM (9/125um), OM1 (62.5/125um), OM2 (50/125um), OM3, OM4

Τύπος συνδετήρων: FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, MPO, E2000, SMA, FDDI, D4, DIN

Τύπος προσώπου τελών: UPC, APC

 

Περιγραφές

Οι πλεξίδες οπτικών ινών Sc, αυτά τα καλώδια είναι με τη 9/125 ενιαία ίνα τρόπου, και οι τύποι συνδετήρων είναι PC, UPC ή APC προαιρετικό. Οι πλεξίδες είναι πλήρως - συμβατό σύστημα με τα βιομηχανικά πρότυπα είναι καλές τιμές, γρήγορες παράδοση και όμορφος και συσκευασία.

Τα σκοινιά οπτικής ίνας Sc χρησιμοποιούνται ευρέως στα συστήματα οπτικών ινών ειδικά τα ενιαία προϊόντα τρόπου Sc είναι πολύ δημοφιλή. Οι τυποποιημένοι συνδετήρες οπτικών ινών Sc χρησιμοποιούνται για τις τηλεπικοινωνίες, CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌΣ, δοκιμή & μέτρηση, βιομηχανία, ιατρικός και αισθητήρες. Οι συνδετήρες οπτικών ινών Sc συμμορφώνονται με 115-801 πρότυπα IEC 61754-13 & CECC 86. Είναι καλά - γνωστός για τις γενικές, μέσες εφαρμογές. Μπορούμε να παρέχουμε τον ενιαίο τρόπο και το πολλαπλού τρόπου Sc έκδοσης, FC, LC, το ST, τη MU, E2000, τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO και τα σχετικά τμήματα οπτικών ινών.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Υψηλή επιστροφής απώλεια

Άριστη επανάληψη

Συμπαγές και σχέδιο αντι-τραβήγματος
Ferrule οπτικών ινών ακρίβειας           
Ακριβής ευθυγράμμιση υψηλής ακρίβειας
IEC υποχωρητικό
Telcordia υποχωρητικό
UPC, PC ή γυαλισμένοι APC συνδετήρες

 

Εφαρμογές

Δίκτυα τοπικής περιοχής, δίκτυα ευρείας περιοχής

Οπτικές συνδέσεις διεπαφών διακοπτών
Gigabit Ethernet
CATV και ΩΧΡΌΣ
Εξεταστικό όργανο, ενεργός σύνδεση συσκευών

Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Ίνα στο σπίτι

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

Τύπος

Ενιαίος τρόπος (χαρακτηριστικός)

Ενιαίος τρόπος (μέγιστο)

Πολλαπλού τρόπου (μέγιστο)

Απώλεια εισαγωγής

≤0.15dB

≤0.3dB

≤0.3dB

Επιστροφής απώλεια

≥55dB

≥50dB

≥25dB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40℃ σε +80℃

-40℃ σε +80℃

-40℃ σε +80℃

 

Διαταγή των πληροφοριών

Αρίθμηση πυρήνων

01=simplex, 02=duplex,…, 06=6cores,…, 12=12cores, 24=24cores

Τύπος ινών

1=G652D, 2=G657A, 3=OM3,50/125um 4=OM4 5=OM1, 62.5/125um, 6=OM2, 62.5/125um

Εξωτερική διάμετρος καλωδίων

L=900µm χαλαρός ή σφιχτός σωλήνας, S=2.0mm, R=3.0mm, X=others

Μήκος καλωδίων

0.5-20M=0.5--20m, X=Others

Τύπος συνδετήρων

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS

 

Πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών

 

Πλεξίδα οπτικών ινών, πλεξίδα οπτικής ίνας, πλεξίδα ινών, πλεξίδες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα