Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών

φορητός εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών δύναμης παραγωγής 15dBm για τα δίκτυα FTTX

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

φορητός εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών δύναμης παραγωγής 15dBm για τα δίκτυα FTTX

Κίνα φορητός εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών δύναμης παραγωγής 15dBm για τα δίκτυα FTTX προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  φορητός εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών δύναμης παραγωγής 15dBm για τα δίκτυα FTTX

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Μετρητής FO3213 δύναμης οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/box
Όροι πληρωμής: Western union, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: Φορητός ή πάγκος-τοπ μήκος κύματος: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
Η περιοχή μέτρησης: 40~+10dBm Connector: SC, FC, LC

PON δύναμης νέο σχέδιο μεγέθους μετρητών FO3213 φορητό μικρό για τα δίκτυα FTTX

 

Γενικές πληροφορίες

FO3213 οπτικός στόχος μετρητών δύναμης σειράς PON στην εφαρμογή και τη συντήρηση FTTx. Αυτός ο μετρητής δύναμης είναι σε θέση να εξετάσει ταυτόχρονα και να υπολογίσει τα σήματα της φωνής, των στοιχείων και του βίντεο. Είναι ένα ουσιαστικό και ιδανικό εργαλείο για την κατασκευή και τη συντήρηση των προγραμμάτων PON.

 

Κύρια χαρακτηριστικά

Μπορεί να πειραματιστεί στη φωνή, τα στοιχεία και την τηλεοπτικές σύγχρονες μέτρηση και την επίδειξη σημάτων σε BPON/EPON/GPON.

Παροχή της ταυτόχρονης μέτρησης και για τα τρία μήκη κύματος στην ίνα (1490nm, 1550nm, 1310nm)

Χρησιμοποιημένος στη μέτρηση τρόπου έκρηξης 1310nm προς τα πάνω.

Χρησιμοποιήστε το λογισμικό συνδέει με το PC, θέτοντας το κατώτατο όριο, τη μεταφορά δεδομένων, και τη βαθμολόγηση το μήκος κύματος.

Ο λιμένας επικοινωνίας USB επιτρέπει τη μεταφορά δεδομένων στα στοιχεία ενός PC.1000measurement μπορεί να σωθεί σε 3213 μετρητή ή τον υπολογιστή δύναμης PON για την αναθεώρηση στοιχείων.

Με την οπτική ενότητα μετρητών δύναμης, περιλάβετε 850.1300.1310.1490.1550.1625 sixes (3213AP, 3213A χωρίς μήκος κύματος 850nm) Με την οπτική ενότητα εντοπιστών ελαττωμάτων (3213 και 3213AV)

Οπτικοί μετρητής δύναμης και VFL με έναν λιμένα. (μόνο 3213A)

Προαιρετική κινεζική/αγγλική επίδειξη.

Προσφέρει μέχρι 10 διαφορετικά σύνολα κατώτατων ορίων στο σύνολο, τρεις η θέση LEDs αντιπροσωπεύει τους διαφορετικούς όρους οπτικών σημάτων του περάσματος, προειδοποιεί και αποτυγχάνει αντίστοιχα.

10 λεπτά αυτόματος-από τη λειτουργία μπορούν να ενεργοποιηθούν ή να απενεργοποιηθούν

Καλό βασικό σχέδιο, υψηλή ευαισθησία, μειώνοντας πολύ τον όγκο και το βάρος του ελεγκτή.

Διαφορετικά πρότυπα που αντιστοιχούν στη διαφορετική λειτουργία, σύμφωνα με τη χρήση που επιλέγει.

 

Προδιαγραφές

Ενότητα PON

3213  

3213A

3213AV

3213AP

προς τα πάνω μέτρηση 1310

 

Ζώνη περασμάτων (NM)

1260~1360nm

Σειρά μέτρησης (dBm)

40dBm~+10dBm

Δύναμη παραγωγής (ανώτατη)

15dBm

Το Isolation@1490 /1550dB

>40dB

Λάθος μέτρησης τρόπου έκρηξης

<>

1490 προς τα κάτω μέτρηση

 

Ζώνη περασμάτων (NM)

1470~1505nm

Σειρά μέτρησης (dBm)

40dBm~+10dBm

Δύναμη παραγωγής (ανώτατη)

15dBm

Το Isolation@1310 /1550dB

>40dB

1550 προς τα κάτω μέτρηση

 

Ζώνη περασμάτων (NM)

1535~1570nm

Σειρά μέτρησης (dBm)

40dBm~+10dBm

Δύναμη παραγωγής (ανώτατη)

25dBm

Το Isolation@1310 /1490dB

>40dB

Ακρίβεια μέτρησης

 

Connatural αβεβαιότητα (DB)

±0.5

Γραμμικότητα (DB)

±0.1

Διάβαση μέσω της απώλειας εισαγωγής (DB)

<1>

Γενικές πληροφορίες

 

Τύπος ανιχνευτών

InGaAs

Οπτικός συνδετήρας

Καθολικός προσαρμοστής FC/SC/ST Interchangeable/2.5

Τύπος ινών

SM 9/125um

Μονάδα μέτρησης

dB/dBm/xW

Ψήφισμα (DB)

0.01

Τάση λειτουργίας (Β)

Συνεχές ρεύμα 3.3V~5.5V

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

3pcs 1.5V μπαταρία

Συνεχώς χρόνος λειτουργίας (χ)

PON: 90h

PON: 90h

OPM: 100h

VFL: 50h

PON: 90h

VFL: 50h

PON: 90h

OPM: 100h

 

Θερμοκρασία λειτουργίας (℃)

-10~+60

Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃)

-25~+70

Βάρος

423g

425g

424g

424g

 

Μετρητής δύναμης ινών, μετρητής δύναμης οπτικής ίνας, φορητός μετρητής δύναμης, πάγκος-τοπ μετρητής δύναμης
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα