• Το κιβώτιο IP68 αδιάβροχος εύκολος εγκατεστημένος Πολωνός λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC/ο τοίχος τοποθετεί
  • Το κιβώτιο IP68 αδιάβροχος εύκολος εγκατεστημένος Πολωνός λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC/ο τοίχος τοποθετεί
Το κιβώτιο IP68 αδιάβροχος εύκολος εγκατεστημένος Πολωνός λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC/ο τοίχος τοποθετεί

Το κιβώτιο IP68 αδιάβροχος εύκολος εγκατεστημένος Πολωνός λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC/ο τοίχος τοποθετεί

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Περίφραξη FTTx με το θραύστη PLC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/carton
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO Θωρακισμένος: Μη-θωρακισμένος, θωρακισμένος
υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU Τύπος Fiber: G.652D, G.657A, G.655, SM Ή ΚΚ
Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm, 0.9mm
Υψηλό φως:

κιβώτιο λήξης καλωδίων

,

Κιβώτιο λήξης FTTH

Περιγραφή προϊόντων

Η οικονομικώς αποδοτική περίφραξη FTTx με το θραύστη εύκολος εγκατεστημένος Πολωνός PLC/ο τοίχος τοποθετεί διαθέσιμο

 

Η περίφραξη FTTX είναι μια νέα οικονομική διανεμημένη ίνα λύση για την υπαίθρια χρήση. Συγκρίνετε τα παραδοσιακά προϊόντα, η περίφραξη FTTX είναι εύκολο να λειτουργηθεί και έχει την υψηλή συμβατότητα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για το τοίχος-μοντάρισμα, την εναέρια εγκατάσταση ή την εγκατάσταση πόλων εκμετάλλευσης, που εδρεύουν στη διαφορετική κατάσταση. Περίφραξη FTTX όχι μόνο που χρησιμοποιείται στον τομέα FTTH, αλλά και που χρησιμοποιείται σε FTTA ή άλλο σκληρό περιβάλλον.

 

Παραδοσιακή χρήση ONU ή FDH λύσης τομέων FTTH (οπτική πλήμνη διανομής μονάδων δικτύων/ίνα), όταν φθάνει το οπτικό καλώδιο κορμών έξω από τα μέγαρα και τις βίλες. Η περίφραξη FTTX μπορεί να αντικαταστήσει ONU ή FDH επειδή έχει τη λειτουργία διανομής ινών. Μέσα, μπορεί να είναι σταθερό 2-4pcs 1*8 ή PLC 1*16, και μπορεί να είναι τεθειμένα μανίκια προστασίας συναρμογών ινών 24pcs. Μετά από να ζευγαρώσει με τον προσυναρμολογημένο αδιάβροχο συνδετήρα 1-48F IP67, η περίφραξη FTTX μπορεί να συνδέσει κάθε μέγαρο και βίλα ή το σιλό χαμηλής τάσης άμεσα. Μπορεί να καθοριστεί έξω από τα μέγαρα και τις βίλες, ή την εγκατάσταση πόλων εκμετάλλευσης. Η περίφραξη FTTX μπορεί να μειώσει την απώλεια σημάτων μέσω του λιγότερου συνδέοντας κόμβου. Για στην προσυναρμολογημένη FTTX περίφραξη εργοστασίων, δεν είναι κανένας χειριστής υψηλής ικανότητας ανάγκης λόγω καμίας λειτουργίας συναρμογών ινών. Η αποδοτικότητα εγκατάστασης μπορεί να αυξηθεί από 40%.

 

Προδιαγραφές

Υψηλή συμβατότητα: μπορέστε να είστε συγκεντρωμένο ODVA, Χ conn (συμβατό σύστημα OptiTap), μίνι προσαρμοστής Sc, ODC, PTLC, PTMPO ή δύναμης.

Εργοστάσιο-σφραγισμένη ή συνέλευση τομέων.

Αρκετά ισχυρός: εργασία κάτω από 1200N που τραβά το μακροπρόθεσμο δύναμης.

Από 2 έως 12 λιμένες για τους ενιαίους ή multifiber σκληρούς συνδετήρες.

Διαθέσιμο με το PLC ή τη συναρμογή το μανίκι για την ίνα διαιρεί.

IP68 αδιάβροχη εκτίμηση.

Να τοίχος-τοποθετήσει, εναέρια εγκατάσταση ή κράτημα της εγκατάστασης πόλων.

Η μειωμένα επιφάνεια και τον το ύψος γωνίας δεν σιγουρεύονται κανέναν συνδετήρα που παρεμβαίνει κατά λειτουργία.

Ανταποκριθείτε στα πρότυπα IEC 61753-1.

Οικονομικώς αποδοτικός: εκτός από το λειτουργούντα χρόνο 40%.

 

Τεχνικά στοιχεία

Διαστάσεις (LxWxH) 365x137x90mm (χωρίς κάλυψη) 375x142x120mm (με την κάλυψη)
Προστασία εισόδου IP67
Σειρά θερμοκρασίας -40~80℃
Μέλος δύναμης καλωδίων Θωρακισμένος ή μη-θωρακισμένος
Τύπος καλωδίων Υβρίδιο ή μη-υβρίδιο
Στρογγυλό καλώδιο OD 5.0mm 14.0mm
Επίπεδη διάσταση καλωδίων 4.6x8.9mm
Υλικό σακακιών καλωδίων LSZH, PE Ή TPU
Κάμπτοντας ακτίνα 20D
Αντίσταση συντριβής καλωδίων μακροπρόθεσμο 200N/cm
Εκτατή δύναμη 1200N μακροπρόθεσμο
Εκτίμηση πυροπροστασίας UL94-V0
Αριθμός του PLC 1 σε 2pcs
Αριθμός μανικιού προστασίας τήξης 1 σε 24pcs

 

Το κιβώτιο IP68 αδιάβροχος εύκολος εγκατεστημένος Πολωνός λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC/ο τοίχος τοποθετεί 0Το κιβώτιο IP68 αδιάβροχος εύκολος εγκατεστημένος Πολωνός λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC/ο τοίχος τοποθετεί 1

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Το κιβώτιο IP68 αδιάβροχος εύκολος εγκατεστημένος Πολωνός λήξης οπτικών ινών θραυστών PLC/ο τοίχος τοποθετεί θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.