Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Cord

(129)
Κίνα Οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων συστημάτων CATV, υψηλή σταθερότητα σκοινιού μπαλωμάτων SM διπλή LC εργοστάσιο

Οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων συστημάτων CATV, υψηλή σταθερότητα σκοινιού μπαλωμάτων SM διπλή LC

Οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων συστημάτων CATV, υψηλή σταθερότητα σκοινιού μπαλωμάτων SM διπλή LC Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC προσφέρει μια πλήρη επιλογή των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών, αυτά τα σκοινιά μπα... Read More
2018-06-28 19:00:08
Κίνα Υψηλής αντοχής Aramid μπαλωμάτων οπτικής ίνας της MU σκοινιού LSZH απώλεια εισαγωγής νημάτων χαμηλή εργοστάσιο

Υψηλής αντοχής Aramid μπαλωμάτων οπτικής ίνας της MU σκοινιού LSZH απώλεια εισαγωγής νημάτων χαμηλή

Υψηλής αντοχής Aramid μπαλωμάτων οπτικής ίνας της MU σκοινιού LSZH απώλεια εισαγωγής νημάτων χαμηλή Το μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών της MU SM, αυτά τα καλώδια είναι με τη 9/125 ενιαία ίνα τρό... Read More
2018-06-28 19:00:07
Κίνα Κίτρινο της MU οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού G.657A σακάκι ινών LSZH κάμψεων αναίσθητο εργοστάσιο

Κίτρινο της MU οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού G.657A σακάκι ινών LSZH κάμψεων αναίσθητο

Κίτρινο της MU οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων G.657A σακάκι ινών LSZH κάμψεων αναίσθητο Οι συνδετήρες της MU είναι το μισό μέγεθος των συνδετήρων Sc με την αντιφατική λειτουργία. Οι συνδετήρες αποτελούνται απ... Read More
2018-06-28 19:00:07
Κίνα Διπλά 3 LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σακακιών σκοινιού OM2 χαμηλής μέτρα απώλειας εισαγωγής εργοστάσιο

Διπλά 3 LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σακακιών σκοινιού OM2 χαμηλής μέτρα απώλειας εισαγωγής

Διπλά 3 LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σακακιών σκοινιού OM2 χαμηλής μέτρα απώλειας εισαγωγής Τα σκοινιά μπαλωμάτων ινών SMA 905 χρησιμοποιούν τις περασμένες κλωστή συνδέσεις και είναι ιδανικά για τις στρατιω... Read More
2018-06-28 19:00:07
Κίνα Υπαίθρια θωρακισμένη SMA μπαλωμάτων οπτικών ινών UV ανθεκτική FTTH σκοινιού μαύρη χρήση σακακιών εργοστάσιο

Υπαίθρια θωρακισμένη SMA μπαλωμάτων οπτικών ινών UV ανθεκτική FTTH σκοινιού μαύρη χρήση σακακιών

Υπαίθρια θωρακισμένη SMA μπαλωμάτων οπτικών ινών UV ανθεκτική FTTH σκοινιού μαύρη χρήση σακακιών Το υπαίθριο θωρακισμένο σκοινί sma-SMA μπαλωμάτων οπτικών ινών μπορεί να επεκταθεί άμεσα στο διαφορετικό σκληρό π... Read More
2018-06-28 19:00:07
Κίνα Εσωτερική θωρακισμένη μπλε ζακέτα LSZH αλτών SM SC/APC E2000/APC οπτικών ινών εργοστάσιο

Εσωτερική θωρακισμένη μπλε ζακέτα LSZH αλτών SM SC/APC E2000/APC οπτικών ινών

Εσωτερική θωρακισμένη μπλε ζακέτα LSZH αλτών SM SC/APC E2000/APC οπτικών ινών Θωρακισμένος ενιαίος τρόπος SC/APC αλτών οπτικών ινών - E2000/APC πρόκειται με το σωλήνα ανοξείδωτου μέσα να αποφύγει τη ζημία ινών. ... Read More
2018-06-28 19:00:07
Κίνα Διπλό εσωτερικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων G.652D SM με το καλώδιο OFNP εργοστάσιο

Διπλό εσωτερικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων G.652D SM με το καλώδιο OFNP

Διπλό εσωτερικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων G.652D SM με το καλώδιο OFNP Το διπλό εσωτερικό καλώδιο μπαλωμάτων τύπων SC/APC-LC/UPC G.652D SM με το καλώδιο OFNP χρησιμοποιείται για να συνδέσει τη συσκευ... Read More
2018-06-28 19:00:07
Κίνα FC/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC 0.9mm, μαλακό θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων σωλήνων ανοξείδωτου εργοστάσιο

FC/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC 0.9mm, μαλακό θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων σωλήνων ανοξείδωτου

FC/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC 0.9mm, μαλακό θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων σωλήνων ανοξείδωτου Με το ανοξείδωτο ο σωλήνας αποτρέπει την οπτική ίνα από τη ζημία, που βελτιώνει την ασφάλεια και τη σταθερότ... Read More
2018-06-28 19:00:06
Κίνα 12Core θωρακισμένος οπτικών ινών UV ανθεκτικός Sc SM τύπων αλτών υπαίθριος εργοστάσιο

12Core θωρακισμένος οπτικών ινών UV ανθεκτικός Sc SM τύπων αλτών υπαίθριος

12Core θωρακισμένος οπτικών ινών UV ανθεκτικός Sc SM τύπων αλτών υπαίθριος 12Core οι υπαίθριοι θωρακισμένοι άλτες οπτικών ινών μπορούν να επεκταθούν άμεσα στο διαφορετικό σκληρό περιβάλλον, χωρίς πρόσθετο σωλήν... Read More
2018-06-28 19:00:06
Κίνα Θωρακισμένη οπτικών ινών συνελεύσεων υπαίθρια αντίσταση συντριβής τύπων LC SM υψηλή εργοστάσιο

Θωρακισμένη οπτικών ινών συνελεύσεων υπαίθρια αντίσταση συντριβής τύπων LC SM υψηλή

Θωρακισμένη οπτικών ινών συνελεύσεων υπαίθρια αντίσταση συντριβής τύπων LC SM υψηλή Ο θωρακισμένοι άλτης οπτικών ινών/το σκοινί πλεξίδων/μπαλωμάτων μπορεί να επεκταθεί άμεσα στο κοβάλτιο και το διαφορετικό σκλη... Read More
2018-06-28 19:00:06
Page 8 of 13|< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >|