Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Cord

(129)
Κίνα 10Gb πολυ Lc σε Lc κόκκινες και μαύρες μπότες καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου OM3 διπλές εργοστάσιο

10Gb πολυ Lc σε Lc κόκκινες και μαύρες μπότες καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου OM3 διπλές

10Gb πολυ LC σε LC κόκκινες και μαύρες μπότες καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου OM3 διπλές Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC είναι η επαγγελματική κατασκευή των συνελεύσεων οπτικών ινών. Παράγουμε ολόκληρα τα σκοινιά οπ... Read More
2018-06-28 19:00:10
Κίνα IP67 τραχύ και θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών για υπαίθριο, διάμετρος 3.0mm εργοστάσιο

IP67 τραχύ και θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών για υπαίθριο, διάμετρος 3.0mm

IP67 τραχύ και θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών για υπαίθριο, διάμετρος 3.0mm ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ διπλό σκοινί FOC μπαλωμάτων οπτικών ινών προσφορών IP67 LC singlemode και πολλαπλού τρόπου με τα διά... Read More
2018-06-28 19:00:10
Κίνα LC πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας για το σκληρό περιβάλλον εργοστάσιο

LC πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας για το σκληρό περιβάλλον

LC πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας για το σκληρό περιβάλλον Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC παρέχει τα σκοινιά μπαλωμάτων Sc ODVA και τους διπλούς άλτες οπτικών ινών ODVA LC. Ο... Read More
2018-06-28 19:00:10
Κίνα Ανθεκτικό 8 σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων OM3 10G για FTTA, χημική αντίσταση εργοστάσιο

Ανθεκτικό 8 σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων OM3 10G για FTTA, χημική αντίσταση

Διπλό θωρακισμένο σκοινί OM3 10G μπαλωμάτων οπτικών ινών ODVA LC για FTTA Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC προσφέρει τα σκοινιά μπαλωμάτων odva-LC, σκοινί μπαλωμάτων odva-Sc, σκοινιά μπαλωμάτων odva-MPO σύμφωνα με τα ... Read More
2018-06-28 19:00:10
Κίνα ODVA Sc/APC υποδοχών IP67 αδιάβροχος UV ανθεκτικός χρήσης οπτικών ινών FTTA καλωδίων εργοστάσιο

ODVA Sc/APC υποδοχών IP67 αδιάβροχος UV ανθεκτικός χρήσης οπτικών ινών FTTA καλωδίων

ODVA Sc/APC υποδοχών IP67 αδιάβροχος UV ανθεκτικός χρήσης οπτικών ινών FTTA καλωδίων Τα καλώδια οπτικών ινών ODVA είναι IP67-εκτιμημένα τραχιά καλώδια, χρησιμοποιούνται σε FTTA, βιομηχανικός, στρατιωτικός, και ... Read More
2018-06-28 19:00:10
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc, καλώδιο οπτικών ινών 5m υπαίθριο θωρακισμένο με τους συνδετήρες Odva εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc, καλώδιο οπτικών ινών 5m υπαίθριο θωρακισμένο με τους συνδετήρες Odva

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc, καλώδιο οπτικών ινών 5m υπαίθριο θωρακισμένο με τους συνδετήρες Odva Οι συνδετήρες ODVA σχεδιάζονται για να υπερβούν τις απαιτήσεις ODVA. Οι συνδετήρες συναντούν τις περιβαλλ... Read More
2018-06-28 19:00:10
Κίνα Πυρίμαχο σκοινί G.652D LC/APC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM - σακάκι Sc/APC LSZH εργοστάσιο

Πυρίμαχο σκοινί G.652D LC/APC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM - σακάκι Sc/APC LSZH

Πυρίμαχο σκοινί G.652D LC/APC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM - σακάκι Sc/APC LSZH ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC παρέχουμε όλους τους τύπους σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών συμπεριλαμβανομένου του ενιαίου τρόπου, πολλαπ... Read More
2018-06-28 19:00:10
Κίνα LC/APC διπλή G.657A2 Corning μπαλωμάτων ινών κάμψη ινών σκοινιού αναίσθητη εργοστάσιο

LC/APC διπλή G.657A2 Corning μπαλωμάτων ινών κάμψη ινών σκοινιού αναίσθητη

LC/APC διπλή G.657A2 Corning μπαλωμάτων ινών κάμψη ινών σκοινιού αναίσθητη LC/APC το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών που κατασκευάζεται από FOC ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Co., ΕΠΕ σχεδιάζεται ειδικά για το δίκτυο δεδομένων και ... Read More
2018-06-28 19:00:10
Κίνα LX.5/APC - τύπος καλωδίων SFF μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/APC κατάλληλος για FTTH εργοστάσιο

LX.5/APC - τύπος καλωδίων SFF μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/APC κατάλληλος για FTTH

LX.5/APC - τύπος καλωδίων SFF μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/APC κατάλληλος για FTTH Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών με έναν συνδετήρα LX.5 είναι βασισμένο στην αποδεδειγμένη ferrule 1.25mm τεχνολογία, είναι τυπο... Read More
2018-06-28 19:00:09
Κίνα Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών για να διπλασιάσει την πυκνότητα του εξοπλισμού λήξης ινών εργοστάσιο

Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών για να διπλασιάσει την πυκνότητα του εξοπλισμού λήξης ινών

LX.5/APC σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών για να διπλασιάσει την πυκνότητα του εξοπλισμού λήξης ινών LX.5 το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας χρησιμοποιείται στα κεντρικά γραφεία, εγκαταστάσεις πελατών ή στις εξωτε... Read More
2018-06-28 19:00:09
Page 6 of 13|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|