Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Connector

Προ - ενσωματωμένο ανθεκτικό Sc UPC συνδετήρων οπτικών ινών FTTH γρήγορο

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Προ - ενσωματωμένο ανθεκτικό Sc UPC συνδετήρων οπτικών ινών FTTH γρήγορο

Κίνα Προ - ενσωματωμένο ανθεκτικό Sc UPC συνδετήρων οπτικών ινών FTTH γρήγορο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Προ - ενσωματωμένο ανθεκτικό Sc UPC συνδετήρων οπτικών ινών FTTH γρήγορο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: ISO Certificate, RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: SC/UPC γρήγορος εγκαταστήσιμος συνδετήρας

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: 100PCS/ΤΣΆΝΤΑ
Δυνατότητα προσφοράς: 900000PCS/Month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Εξωτερική διάμετρος συνδετήρων: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm ή καλώδιο πτώσης 3.0*2.0mm Connector: FC, SC, LC
Γυαλίζοντας τύπος: UPC, APC Πυρήνες: Simplex
ίνα: SM, ΚΚ-OM1, ΚΚ-OM2, ΚΚ-OM3, ΚΚ-OM4 Υλικό: Πλαστική κατοικία, κατοικία μετάλλων

FTTH προ-ενσωματωμένη ανθεκτική UPC εύκολη εγκατάσταση Sc συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορη

 

Ο γρήγορος συνδετήρας SC/UPC οπτικών ινών FTTH είναι ο ευρύτατα χρησιμοποιημένος συνδετήρας οπτικών ινών σε FTTx που δεν χρειάζεται εποξικό ή τη στίλβωση. Υιοθετεί την πιό πρόσφατη γρήγορη έτοιμος-τελική τεχνολογία παραγωγής. Μετά από να ολοκληρώσει, και η οπτική και μηχανική προσιτότητα απόδοσης που τα πρότυπα για το οπτικό patchcord, ικανοποιούν την απαίτηση για την παραγωγή patchcord στην περιοχή με μηχανικά να συνδέσουν, έχει αλλάξει την ιδέα συμβατική οπτική να συνδέσει, και την παρεχόμενη μεγάλη υποστήριξη σε FTTx.

 

Επιτρέπει στη γρήγορη και επιτόπια εγκατάσταση 250µm, 900µm, 3.0mm και 1.6mm X 2.0mm, 2.0mm X 3.0mm συνδετήρες τύπων καλωδίων ακόμα και όταν δεν έχει ο χρήστης καμία πρόσβαση στη δύναμη. Δύο ή τρία κομμάτια των προσυναρμολογημένων και ολοκληρωμένων εργοστάσιο συνδετήρων μπορούν να εγκατασταθούν μέσα σε 2 λεπτά χρησιμοποιώντας τα απλά εργαλεία και μπορούν να ανακυκλωθούν αρκετές φορές. Προσαρμόζει ένα αξιόπιστο και ανθεκτικό οπτικό δίκτυο ιδιαίτερα κατάλληλο για τα προηγμένα συστήματα οπτικών ινών που απαιτούν την εξαιρετική σταθερότητα και τη χαμηλή απώλεια.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Κανένας εποξικός και στιλβωτική ουσία που απαιτείται

  • Γρήγορη εγκατάσταση

  • Προ-ενσωματωμένη δομή ινών, υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση & υψηλή αντίσταση υγρασίας

  • Περιβαλλοντική δυνατότητα προσαρμογής Ultrastrong. Εκτός από το συνηθισμένο περιβάλλον, ο γρήγορος συνδετήρας μας μπορεί να καθοριστεί γρήγορα και εργασίες σταθερά στο διάφορο αυστηρό περιβάλλον (αυστηρό κρύο, σκόνη, υψηλής θερμοκρασίας, υψηλή υγρασία)

  • Εισαγωγή loss≤0.5dB (avg.0.3dB), RL≥45dB

  • Λίγα ειδικά εργαλεία εγκαταστάσεων, κατασκευή είναι απλά και η γρήγορη, υψηλή αξιοπιστία, η συντήρηση συνέχειας είναι σχεδόν ελεύθερη μετά από την εγκατάσταση.

     

Εφαρμογές

  • Γρήγορη επισκευή των οπτικών δικτύων
  • Ίνα που συνδέει όταν επεξεργασία προγράμματος FTTH

  • Χρησιμοποιημένος για να αποκαταστήσει και συντήρηση όταν κόβεται

  • Διανομή στην περιοχή του τοπικού LAN

  • Κατάλληλος για με την οπτική περάτωση συναρμογών

  • Κατάλληλος για με ODF, οπτικό διαγώνιο γραφείο σύνδεσης

 

Προδιαγραφές

Στοιχείο Singlemode ίνα
Διάμετρος ινών 0.9/2.0/3.0mm ή καλώδιο πτώσης 3.0*2.0
Απώλεια εισαγωγής PC≤0.3dB, UPC≤0.2dB, APC≤0.2dB,
Επιστροφής απώλεια PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Επανάληψη <0>
Ανταλλαξιμότητα <0>
Θερμοκρασία εργασίας -40℃~85℃

Προ - ενσωματωμένο ανθεκτικό Sc UPC συνδετήρων οπτικών ινών FTTH γρήγορο

Τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας, γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας, γρήγορος συνδετήρας ινών, τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας, συνδετήρας συνελεύσεων τομέων

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα