Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

LC/APC διπλή G.657A2 Corning μπαλωμάτων ινών κάμψη ινών σκοινιού αναίσθητη

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

LC/APC διπλή G.657A2 Corning μπαλωμάτων ινών κάμψη ινών σκοινιού αναίσθητη

Κίνα LC/APC διπλή G.657A2 Corning μπαλωμάτων ινών κάμψη ινών σκοινιού αναίσθητη προμηθευτής
LC/APC διπλή G.657A2 Corning μπαλωμάτων ινών κάμψη ινών σκοινιού αναίσθητη προμηθευτής LC/APC διπλή G.657A2 Corning μπαλωμάτων ινών κάμψη ινών σκοινιού αναίσθητη προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  LC/APC διπλή G.657A2 Corning μπαλωμάτων ινών κάμψη ινών σκοινιού αναίσθητη

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: LC/APC σκοινί μπαλωμάτων ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: SM υλικό καλωδίων: LSZH
Καλώδιο διαμέτρου: 3,0 mm Connector: LC/APC, LC/UPC
Πυρήνες: Αμφίδρομη λειτουργία Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών

LC/APC διπλή G.657A2 Corning μπαλωμάτων ινών κάμψη ινών σκοινιού αναίσθητη
LC/APC το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών που κατασκευάζεται από FOC ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Co., ΕΠΕ σχεδιάζεται ειδικά για το δίκτυο δεδομένων και FTTx. ΕΚΤΌΣ ΑΥΤΟΎ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ CO., ΕΠΕ ΛΉΞΕΙΣ SC FOC ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΏΝ, LC, FC, ΤΟΥ ST, ΤΗΣ MU, ΑΜ-RJ, MPO, MTP, DIN, D4, SMA, ESCON, E2000, SC/APC, FC/APC, ST/APC, LC/APC, E2000/APC ΚΑΙ MPO/APC. Το τραχύ σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών και το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 10 συναυλιών είναι επίσης διαθέσιμα με RoHS υποχωρητικό. Η εργασία μας εξειδικευμένων εργατών και τμημάτων ποιοτικού ελέγχου πολύ μαζί για να εγγυηθεί κάθε κομμάτι του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών μας είναι άριστα ποιότητα και κοίταγμα. Τα ενιαία καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου μας είναι πλήρως υποχωρητικά με τα διεθνή πρότυπα και είναι με την πολύ καλή ποιότητα και τις ανταγωνιστικές τιμές.
 
Προδιαγραφή
Μονοκατευθυντικές ή διπλές συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών προαιρετικές
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
Μήκη καλωδίων και τύποι καλωδίων προαιρετικοί
Τύποι λήξης PC ή UPC ή APC
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Υποχωρητικός με τα πρότυπα Telcordia και IEC
RoHS υποχωρητικό για όλο το ενιαίο υλικό καλωδίων οπτικών ινών τρόπου
 
Χρήση
Τηλεπικοινωνίες
Δίκτυο δεδομένων
ΤΟΠΙΚΌ LAN, FTTX
CATV
 
Τεχνικά στοιχεία

Τρόπος PC (SM ή ΚΚ) ή APC (SM) που γυαλίζει
Ίνα τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολλαπλού τρόπου
Χρώμα της κατοικίας & της μπότας Πράσινος ή μπλε
Διάμετρος καλωδίων 2.0mm ή 0.9mm
Τύπος ινών 9/125um, 50/125um ή 62.5/125um
Απώλεια εισαγωγής Λιγότερο από 0.3dB
Επιστροφής απώλεια UPC>50 DB, APC>60dB
Συνδέστε το πείραμα 1000 < 0="">
Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -20℃ ~ 70℃
Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης -40℃ ~ 80℃
Χρώμα του σακακιού Πορτοκάλι, κίτρινος ή προσαρμοσμένος
Υλικό του σακακιού PVC ή LSZH ή προσαρμοσμένος


 Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα