Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Πλεξίδα SM, σφιχτή αποθηκευμένη E2000 πλεξίδα οπτικής ίνας FTTX OFNP 0.9mm 

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Πλεξίδα SM, σφιχτή αποθηκευμένη E2000 πλεξίδα οπτικής ίνας FTTX OFNP 0.9mm 

Κίνα Πλεξίδα SM, σφιχτή αποθηκευμένη E2000 πλεξίδα οπτικής ίνας FTTX OFNP 0.9mm  προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Πλεξίδα SM, σφιχτή αποθηκευμένη E2000 πλεξίδα οπτικής ίνας FTTX OFNP 0.9mm 

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: ISO, RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: Πλεξίδα οπτικών ινών E2000/APC SM 9/125um

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/blister κιβώτιο
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Καλώδιο: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel Πυρήνες: Simplex, ντούμπλεξ, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, 24core
ίνα: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Εξωτερική Διάμετρος: 0.9mm, 1.6mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm
Connector: FC, FC/APC, SC, SC/APC, LC, LC/APC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών

Πλεξίδα SM, σφιχτή αποθηκευμένη E2000 πλεξίδα οπτικής ίνας FTTX OFNP 0.9mm

Οι πλεξίδες οπτικών ινών παρέχουν ότι το ιδανικό μέσο για όλη τη οπτική ίνα σας διασυνδέει τις εφαρμογές. Σχεδιάζονται, κατασκευάζονται και εξετάζονται σύμφωνα με το πρωτόκολλο και την απόδοση που υπαγορεύονται από τους βιομηχανικά τυποποιημένους. Η ποιότητα των συστατικών που χρησιμοποιούνται για να χτίσουν τις πλεξίδες οπτικών ινών μας εξασφαλίζει μακράς διαρκείας και υψηλές συνδέσεις επανάληψης.

 

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC προσφέρει μια ευρεία ποικιλία των επιλογών συνδετήρων, των χρωμάτων σακακιών και της διαμέτρου καθώς επίσης και των διαφορετικών εκτιμήσεων ευφλέκτου, και έχει την ικανότητα στη συνήθεια να χτίσει για να ανταποκριθεί προδιαγραφές πιό αυστηρός στις μηχανικές και απόδοσής σας. Όλα τα σκοινιά μπαλωμάτων έχουν μια ετικέτα προσδιορισμού και ορίζουν έναν μοναδικό αύξοντα αριθμό σε τους. Σε κάθε μια από αυτές τις ετικέτες ο αριθμός μερών, ο αύξων αριθμός, και το μήκος των πλεξίδων επιδεικνύονται για την εύκολες αναγνώριση και την ανιχνευσιμότητα προϊόντων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

OM1, ΊΝΑ OM2, OS1, OS2, G655, 657A, OM3 ΚΑΙ OM4

PC/APC στίλβωση

Χαμηλή εισαγωγή και υψηλή επιστροφής απώλεια

Τυποποιημένο ferrule κατοικίας και μετάλλων

Διάμετρος καλωδίων: 0.9mm (επιλογή 0,9 και 1.8mm)

Καλώδιο PVC ή LSZH

 

Εφαρμογή

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LANs)

Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANs)

CATV

Μετρό

Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

Ευρεία ζώνη

FTTP

 

Εφαρμογές

Υψηλή μετάδοση στοιχείων ποσοστού δυαδικών ψηφίων

Δίκτυα επικοινωνίας οπτικών ινών

Εξεταστικό όργανο

Ενεργές λήξεις συσκευών

CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌΣ, δοκιμή και μέτρηση

FTTX

 

Προδιαγραφές

παράμετρος μονάδα Συνδετήρας πολυ-ινών
SM ΚΚ
PC UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια DB ≥40 ≥50 ≥60 ≥25
Μήκος κύματος NM 1310, 1550 850,1310
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2
Δόνηση DB ≤0.2
Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~80
Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -40~80
Διάμετρος σκοινιού χιλ. Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Αρίθμηση ινών Φ 4, 6, 8, 12,24fiber…
Συνδετήρας διαθέσιμος   FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, MPO

 

Πλεξίδα SM, σφιχτή αποθηκευμένη E2000 πλεξίδα οπτικής ίνας FTTX OFNP 0.9mm 

Πλεξίδα οπτικών ινών, πλεξίδα οπτικής ίνας, πλεξίδα ινών, πλεξίδες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα