Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

4 αδιάβροχο υπαίθριο προστατευμένο καλώδιο pdlc-LC συνελεύσεων οπτικών καλωδίων πυρήνων PDLC

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

4 αδιάβροχο υπαίθριο προστατευμένο καλώδιο pdlc-LC συνελεύσεων οπτικών καλωδίων πυρήνων PDLC

Κίνα 4 αδιάβροχο υπαίθριο προστατευμένο καλώδιο pdlc-LC συνελεύσεων οπτικών καλωδίων πυρήνων PDLC προμηθευτής
4 αδιάβροχο υπαίθριο προστατευμένο καλώδιο pdlc-LC συνελεύσεων οπτικών καλωδίων πυρήνων PDLC προμηθευτής 4 αδιάβροχο υπαίθριο προστατευμένο καλώδιο pdlc-LC συνελεύσεων οπτικών καλωδίων πυρήνων PDLC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  4 αδιάβροχο υπαίθριο προστατευμένο καλώδιο pdlc-LC συνελεύσεων οπτικών καλωδίων πυρήνων PDLC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Pdlc-LC σκοινί μπαλωμάτων

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G.652D, G.657A, G.655, SM Ή ΚΚ υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm, 0.9mm Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO
Πυρήνες: 2 πυρήνας Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών
Θωρακισμένος: Μη-θωρακισμένος, θωρακισμένος Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει

4 αδιάβροχο υπαίθριο προστατευμένο καλώδιο pdlc-LC συνελεύσεων οπτικών καλωδίων πυρήνων PDLC

 

Το αδιάβροχο υπαίθριο προστατευμένο καλώδιο συνελεύσεων οπτικών καλωδίων PDLC είναι τυποποιημένο μέγεθος για τους διπλούς συνδετήρες LC, και η εξωτερική κατοικία με την προστατευτική συσκευή μετάλλων. Επίσης συναντιούνται με τις λειτουργίες αδιάβροχου, dustproof. Σκοινιά αυτών των μπαλωμάτων που χρησιμοποιούνται ευρέως σε FTTA, το σταθμό βάσης, και τον υπαίθριο αδιάβροχο όρο.

 

Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ Co., ΕΠΕ FOC προσφέρει τα σκοινιά μπαλωμάτων pdlc-PDLC, σκοινί μπαλωμάτων pdlc-LC, σκοινιά μπαλωμάτων pdlc-Sc σύμφωνα με τα αιτήματα πελατών, μήκος από 1Meter σε 500Meters.

 

Προδιαγραφές

  • Τυποποιημένος διπλός συνδετήρας LC, που συνδέεται καλά με τον τυποποιημένο προσαρμοστή LC
  • Διαθέσιμος ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου
  • IP67 προστασία, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης, απόδειξη υγρασίας, απόδειξη σκόνης
  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής/επιστροφής, σταθερή οπτική διαβίβαση.
  • Ελαφρύς, αδιάβροχος, dustproof, υγρασία - απόδειξη, σκληρή κατοικία μετάλλων.
Εφαρμογές
  • Ευρέως χρησιμοποιημένος σε FTTA & FTTH
  • Χρησιμοποιημένος για το σταθμό βάσης 3G 4G
  • BBU, RRU, RRH, LTE

Τεχνικά στοιχεία

Συνδετήρας Τελειώστε το Α PDLC 
Τελειώστε το Β PDLC, LC (ΔΙΠΛΌ LC), Ή SC, MPO, MTP
Πυρήνας ινών 2, 4
Τρόπος Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Απώλεια εισαγωγής (Max.dB) 0,2 0,3
Επιστροφής απώλεια (Min.dB) 55 60 35
Χρόνοι ζευγαρώματος 500 λ.
Διάρκεια (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~+85

 

Καλώδιο ινών GYFJH 7.0mm

Στοιχείο Στοιχεία
ίνα Ενιαίος τρόπος G.657A2
Διάμετρος ινών 7.0mm
Υλικό & χρώμα για το σακάκι Ο Μαύρος LSZH
Μέλος έντασης Ίνα Aramid
Μέγιστη μείωση ≤ 0.4dB/km σε 1310nm
≤0.3dB/km σε 1550nm
Εκτατή αντίσταση (βραχυπρόθεσμη) 500N (καμία θραύση)
Αντίσταση συντριβής (βραχυπρόθεσμη/μακροπρόθεσμη) 1000N/100mm
να φλέγω την καθυστέρηση IEC 60332-3
Uvioresistant ΠΕΡΑΣΜΑ
Επικύρωση Συναντηθείτε με RoHS &UL

4 αδιάβροχο υπαίθριο προστατευμένο καλώδιο pdlc-LC συνελεύσεων οπτικών καλωδίων πυρήνων PDLC

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα