• Πολλαπλού τρόπου καλώδιο Fullaxs οπτικών ινών απόδειξης νερού στο διπλό άλτη LC για FTTH
  • Πολλαπλού τρόπου καλώδιο Fullaxs οπτικών ινών απόδειξης νερού στο διπλό άλτη LC για FTTH
Πολλαπλού τρόπου καλώδιο Fullaxs οπτικών ινών απόδειξης νερού στο διπλό άλτη LC για FTTH

Πολλαπλού τρόπου καλώδιο Fullaxs οπτικών ινών απόδειξης νερού στο διπλό άλτη LC για FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: FULLAXS/LC-FULLAXS/LC σκοινί 2 μπαλωμάτων πυρήνας

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Τύπος Fiber: G.652D, G.657A, G.655, SM Ή ΚΚ υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9 mm Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO
Πυρήνες: πυρήνας 12 Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών
Θωρακισμένος: Μη-θωρακισμένος, θωρακισμένος Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει
Υψηλό φως:

μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων ινών

,

άλτης οπτικών ινών

Περιγραφή προϊόντων

Συνδετήρες & σκοινιά Fullaxs FullAXS μπαλωμάτων στο διπλό άλτη LC για τη χρήση FTTH

 

Σκοινί μπαλωμάτων FTTA (ίνα στην κεραία) οπτικό, fullAXS-LC/UPC, 2 πυρήνες, 9/125 OS2, σακάκι TPU, 3M

Το σκοινί μπαλωμάτων FTTA (ίνα στην κεραία) FullAXS σχεδιάζεται για να προσαρμόσει για μια μεγάλη ανοχή στην ζ-κατεύθυνση και να προσφέρει το όφελος της εγκατάστασης ένας-χεριών του κοχυλιού συνδετήρων. Με αυτό το νέο προϊόν που προσφέρει, οι χρήστες μπορούν επίσης βολικά να αφαιρέσουν και να αντικαταστήσουν τους πομποδέκτες μέσω μιας διακοπής στο διάφραγμα που εξαλείφει πλήρως την ανάγκη να ανοιχτεί το ολόκληρο μακρινό ραδιο κιβώτιο και να εκτεθεί το περιεχόμενό του στις επικίνδυνες καιρικές συνθήκες. Για την οπτική σύνδεση, το σύστημα συνδετήρων περιλαμβάνει μια διπλή LC διεπαφή βιομηχανικά τυποποιημένων για γρήγορα να ζευγαρώσει με όλους τους διπλούς SFP πομποδέκτες LC.

 

Παράμετροι:

  • Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB
  • Επαναλαμβανόμενος: ≤0.2dB
  • Μηχανική ζωή: 500 κύκλοι
  • Αριθμός πυρήνων: 2 πυρήνες
  • Θερμοκρασία εργασίας: -40 ~ +70℃
  • Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 ~ +70℃
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία: -10 ~ +50℃
  • Επίπεδο προστασίας: IP67
  • Εκτατά στοιχεία: Μεταξύ της σύνδεσης και του καλωδίου ≥ 180N ινών
  • Εξωτερικό κοχύλι που φλέγει την καθυστέρηση: UL 94V-0
  • RoHS υποχωρητικό

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Καλώδιο ινών: OS2 ενιαίος τρόπος GYFJH, 5.0mm, 2 πυρήνες, σακάκι TPU, μαύρο
  • Ανοικτό διάφραγμα για την ευκολότερη πρόσβαση στο SFP
  • Θετικός μηχανικός ανατροφοδοτεί στο χειριστή όταν ζευγαρώνεται πλήρως
  • Γερό κλείδωμα ξιφολογχών για το εύκολο, γρήγορο και ασφαλές ζευγάρωμα
  • Διαθέσιμος για singlemode και πολλαπλού τρόπου
  • Απόδειξη νερού, απόδειξη σκόνης και αντιδιαβρωτικός

Εφαρμογές:

  • Σταθμοί βάσης WiMAX και LTE
  • Μακρινά ραδιο κεφάλια το (RRH)
  • Βιομηχανικές υπαίθριες εφαρμογές
  • Αεροδιάστημα & υπεράσπιση

 

Τεχνικά στοιχεία

Συνδετήρας

Τελειώστε το Α Fullaxs (διπλό LC)
Τέλος Β Fullaxs (διπλό LC), ή Sc, MPO, MTP
Πυρήνας ινών 2
Τρόπος Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Απώλεια εισαγωγής (Max.dB) 0,2 0,3
Επιστροφής απώλεια (Min.dB) 55 60 35
Χρόνοι ζευγαρώματος 500 λ.
Διάρκεια (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~+85

 

Πολλαπλού τρόπου καλώδιο Fullaxs οπτικών ινών απόδειξης νερού στο διπλό άλτη LC για FTTH 0


Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Πολλαπλού τρόπου καλώδιο Fullaxs οπτικών ινών απόδειξης νερού στο διπλό άλτη LC για FTTH θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.