Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Η ανθεκτική FULLAXS κεραία σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών νερού τραχιά διασυνδέει τον πυρήνα 12

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός για τις πωλήσεις
Εμείς πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τη γρήγορη ναυτιλία. Ευχαριστίες και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια συνεργασία.

—— Frankie

Η επικοινωνία Co., ΕΠΕ FOC είναι μεγάλη επιχείρηση. Έχουμε την καλύτερη εμπειρία αγοράζοντας από τους!

—— Danny

Πολύ γρήγορη παράδοση, άριστη υπηρεσία, ικανοποιούμε με το. Ιδιαίτερα συστήστε.

—— ANDY

Επαγγελματικά προϊόντα και επαγγελματική υπηρεσία. Πολύς.

—— Adam

Είμαι Online Chat Now

Η ανθεκτική FULLAXS κεραία σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών νερού τραχιά διασυνδέει τον πυρήνα 12

Κίνα Η ανθεκτική FULLAXS κεραία σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών νερού τραχιά διασυνδέει τον πυρήνα 12 προμηθευτής
Η ανθεκτική FULLAXS κεραία σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών νερού τραχιά διασυνδέει τον πυρήνα 12 προμηθευτής Η ανθεκτική FULLAXS κεραία σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών νερού τραχιά διασυνδέει τον πυρήνα 12 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Η ανθεκτική FULLAXS κεραία σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών νερού τραχιά διασυνδέει τον πυρήνα 12

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: FULLAXS πυρήνας σκοινιού LC 2 μπαλωμάτων

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs pe τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G.652D, G.657A, G.655, SM Ή ΚΚ υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9 mm Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO
Πυρήνες: πυρήνας 12 Μήκος: 1M, 2M, 3M, 5M ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών
Θωρακισμένος: Μη-θωρακισμένος, θωρακισμένος Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει

FULLAXS η ίνα σκοινιού μπαλωμάτων ινών στην κεραία τραχιά διασυνδέει αδιάβροχο

Να ικανοποιήσει τις ανάγκες της επόμενης γενιάς WiMax και της μακροπρόθεσμης ίνας εξέλιξης (LTE) στο σχέδιο σύνδεσης του (FTTA) κεραιών για τις υπαίθριες σκληρές απαιτήσεις χρήσης, έχει απελευθερώσει το σύστημα συνδετήρων FullAXS, το οποίο παρέχει το μακρινό ραδιόφωνο μεταξύ της σύνδεσης SFP και του σταθμού βάσης, χρησιμοποιούμενου για τις εφαρμογές τηλεπικοινωνιών. Αυτό το νέο προϊόν για να προσαρμόσει τον πομποδέκτη SFP παρέχει ευρύτατα στην αγορά, έτσι ώστε τέλος - οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν να καλύψουν τις συγκεκριμένες απαιτήσεις του συστήματος πομποδεκτών.

 

FullAXS-FTTA ισχυρά, συνδετήρας, χρησιμοποιούν τη συνέλευση καλωδίων καθιερώνονται σταθερά ότι μέσω των μαζικών headis που παρεμβάλλονται άμεσα στον πομποδέκτη οπτικής ίνας συνδέονται άμεσα με το WiMax και το LTE στην εφαρμογή FTTA. Οι συνδετήρες του αιτήματος σύνδεσης, μπορούν να προσαρμόσουν μια μεγαλύτερη ανοχή στην κατεύθυνση Ζ. Στο σύστημα συνδετήρων FullAXS με την άδεια του μεγάλου Ζ η κατεύθυνση της ανοχής, αλλά και παρέχει ένα ενιαίο χέρι που εγκαθίσταται σύμφωνα με αυτήν την απαίτηση στα οφέλη κατοικίας συνδετήρων.

 

Ο συνδετήρας FullAXS μπορεί να σχεδιαστεί για είτε τον ενιαίο τρόπο είτε τις πολλαπλού τρόπου οπτικές εφαρμογές μετάδοσης. Χρησιμοποιήστε τη συνέλευση καλωδίων καθιερώνεται σταθερά ότι μέσω του διαφράγματος παρεμβάλλονται άμεσα στον πομποδέκτη οπτικής ίνας συνδέονται άμεσα με το WiMax και το LTE στην εφαρμογή FTTA.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Στόχος να παρασχεθεί μια γενική πλατφόρμα, νέα προϊόντα για να επεκτείνει τις ικανότητες του RJ45 και του συνδετήρα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, και την έκδοση που συνδέει στην εγκατάσταση τομέων, για να προσαρμοστεί σε οποιοδήποτε καλώδιο. Άλλες λειτουργίες των οφελών προϊόντων/συστημάτων περιλαμβάνουν:

- Είναι ένα μηχανικό ανατροφοδοτεί για να ενημερώσει το χειριστή όταν ο συνδετήρας που ελλιμενίζει εντελώς. Κατά τη διάρκεια ή μετά από της εγκατάστασης, κανένα κούμπωμα καλωδίων

- Ισχυρό κλείδωμα ξιφολογχών, κατάλληλο, γρήγορο, ασφαλές ζευγάρωμα

- Ένα αδιάβροχο, dustproof, αντιδιαβρωτικό σχέδιο, που χρησιμοποιεί το die-casting διάφραγμα μετάλλων

- Εξοικονόμηση κόστους με την εξάλειψη της ίνας στη διαχείριση της ραδιο μονάδας

 

Εφαρμογή
Σταθμοί βάσης WIMAX και LTE
Μακρινά ραδιο κεφάλια το (RRH)
Βιομηχανικές υπαίθριες εφαρμογές
Ρομποτική
Αεροδιάστημα & υπεράσπιση

 

Προδιαγραφές

Παράμετρος Πρότυπα Παράμετρος Πρότυπα
Δύναμη τραβήγματος 150 Ν Iec61300-2-4 Θερμοκρασία 40°C – +85°C
Δόνηση GR3115 (3.26.3) Κύκλοι 50 κύκλοι ζευγαρώματος
Αλατισμένη υδρονέφωση IEC 61300-2-26 Κατηγορία/εκτίμηση προστασίας IP67
Δόνηση IEC 61300-2-1 Μηχανική διατήρηση Διατήρηση καλωδίων 150 Ν
Κλονισμός IEC 61300-2-9 Διεπαφή LC διεπαφή
Αντίκτυπος IEC 61300-2-12 Ίχνος προσαρμοστών 36 χιλ. Χ 36 χιλ.
Θερμοκρασία/υγρασία IEC 61300-2-22 Διπλό LC διασυνδέει ΚΚ ή SM
Ύφος κλειδώματος Ύφος ξιφολογχών Εργαλεία Εργαλείο που απαιτείται κανένα

 

Η ανθεκτική FULLAXS κεραία σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών νερού τραχιά διασυνδέει τον πυρήνα 12
Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Foc Communication CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lily

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα