• IP68 αδιάβροχο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών για το συνδετήρα Sc DLC MPO ODVA
  • IP68 αδιάβροχο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών για το συνδετήρα Sc DLC MPO ODVA
  • IP68 αδιάβροχο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών για το συνδετήρα Sc DLC MPO ODVA
IP68 αδιάβροχο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών για το συνδετήρα Sc DLC MPO ODVA

IP68 αδιάβροχο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών για το συνδετήρα Sc DLC MPO ODVA

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCABLE
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Αριθμό μοντέλου: Αδιάβροχο κιβώτιο για το συνδετήρα ODVA

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/carton
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO Θωρακισμένος: Μη-θωρακισμένος, θωρακισμένος
υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU Τύπος Fiber: G.652D, G.657A, G.655, SM Ή ΚΚ
Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm, 0.9mm
Υψηλό φως:

κιβώτιο λήξης καλωδίων

,

Κιβώτιο λήξης FTTH

Περιγραφή προϊόντων

IP68 αδιάβροχο κιβώτιο για το συνδετήρα Sc DLC MPO ODVA, καλώδιο CPRI, χρήση FTTA

 

IP68 το αδιάβροχο κιβώτιο σχεδιάζεται για να υπερβεί τις απαιτήσεις ODVA, η περίφραξη συναντά τις περιβαλλοντικές εκτιμήσεις σφράγισης IP68 και είναι η ιδανική επιλογή για ένα χαμηλότερο κόστος/εύχρηστη λύση σε βιομηχανικό, την ίνα στην κεραία το (FTTa), ή οποιεσδήποτε άλλεσδήποτε σκληρές περιβαλλοντικές εφαρμογές.

 

IP 68 αδιάβροχο κιβώτιο, multiport τερματικό ινών, acess τερματικά ινών. Τελικές λύσεις Multiport για τις μακρινές ραδιο οπτικές εφαρμογές του (FTTA) ίνα--ο-κεραιών πανδοχείων συνδετικότητας. Οι συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών δημιουργούν τη σύνδεση οπτικών ινών μεταξύ της μακρινής ραδιο μονάδας και ενός πύργος-τοπ τερματικού σταθεροποίησης.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Οι συνδετήρες συναντούν τις περιβαλλοντικές εκτιμήσεις σφράγισης IP68 και είναι η ιδανική επιλογή για ένα χαμηλότερο κόστος.
  • Είναι εύχρηστη λύση σε βιομηχανικό, την ίνα στην κεραία το (FTTA), ή οποιεσδήποτε άλλεσδήποτε σκληρές περιβαλλοντικές εφαρμογές.
  • Αυτός ο υπαίθριος αδιάβροχος συνδετήρας συνδέεται με τον προσαρμοστή στην επιτροπή RRH.
  • Το κοινό LC, Sc, εσωτερικό συνδετήρων MPO επιτρέπει την ευκολότερη δοκιμή και τον καθαρισμό.
  • Υπάρχουν δύο τύποι βουλωμάτων συνδετήρων διαθέσιμων: περασμένος κλωστή και εύκολος-συνδέστε την ξιφολόγχη.

Εφαρμογές

  • Συστήματα FTTX το /FTTA
  • Δίκτυα PON
  • Συνδέσεις CATV
  • Διανομή οπτικών σημάτων

Προδιαγραφές

Προστασία εισόδου: IP67
Μέλος δύναμης καλωδίων Θωρακισμένος ή μη-θωρακισμένος
Στρογγυλό καλώδιο OD 5.0mm 14mm
Υλικό σακακιών καλωδίων LSZH, PE Ή TPU
Αντίσταση συντριβής καλωδίων μακροπρόθεσμο 200N/cm
Εκτίμηση πυροπροστασίας UL94-V0
Αριθμός του PLC 1 έως 2 PC
Αριθμός μανικιού προστασίας τήξης 1 έως 24 PC
Κάμπτοντας ακτίνα 20D
Τύπος καλωδίων Υβρίδιο ή μη-υβρίδιο
Εκτατή δύναμη 1200N μακροπρόθεσμο

 

IP68 αδιάβροχο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών για το συνδετήρα Sc DLC MPO ODVA 0IP68 αδιάβροχο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών για το συνδετήρα Sc DLC MPO ODVA 1

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, συνελεύσεις οπτικών ινών, άλτες ινών

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd IP68 αδιάβροχο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών για το συνδετήρα Sc DLC MPO ODVA θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.